Villains

Film sa točí okolo dvojice amatérskych zlodejov, ktorí majú veľkú smolu. Rozhodli sa totiž vykradnúť dom, ktorého obyvatelia nie sú obyčajní predmestskí manželia a majú pár škaredých tajomstiev. Takých, ktoré sa nesmú dostať von a kvôli ktorým budú ochotní zabíjať. (dixx)

VanTom

Páreček zamilovaných zlodějíčků na útěku se vloupá do domu rodinky psychopatických magorů. Chvilku mají navrch jedni, moment nato druzí; napínavý "boj" o život sice naznačí pár až hororových situací, spíš jej však postavy komediálně zlehčují. Sympatický filmek nicméně z námětu nevytěží nic nad rámec a nevyvaruje se hluchých míst (nejvíc v závěru); lepší 3 *. ()

zolo23

Taký nenápadný thriller, kde sa scenáristi a zároveň režiséri pri písaní príbehu priveľmi nezapotili. Villains nemá čím prekvapiť, ale pre trefné herecké obsadenie sa na to pekne pozerá. Mierne sklamanie bezpochyby je. ()

sedm.1

Villains je taková malá, thrillerová jednohubka, která z mého pohledu doplácí prakticky jen na jedinou věc, a to ústřední dvojici mladých zlodějů, což ovšem rozhodně není způsobeno vinou jejich představitelů, jelikož jak Maika Monroe, tak Bill Skarsgard jsou sympatičtí a talentovaní mladí herci, ale ty jejich postavy, co představují, ty mě od začátku nesmírně iritovali, a je to především vina tvůrců, kteří se nedokázali po celou dobu rozhodnout, jak budou daný páreček vlastně prezentovat. Chvílemi tak na mě svou totální hloupostí a naivností působili jak zloději Harry a Marv ze Sám doma, chvílemi zas jak Bonny a Clide pro svou nekompromisnost a osudovost, chvílemi jak Pumpkin a Honey Bunny z Pulp Fiction za jejich ulítlé kecy a divokost, a když se tu všechny tyhle jejich nesourodé rysy neustále na střídačku opakují, podle toho jak se tvůrcům zrovna hodilo, tak na mě prostě působili zcela nepřesvědčivým dojmem a nebavili mě. O moc lépe na tom pak ale bohužel není ani páreček domácích, obsazených též sice výraznými herci, jimiž jak Jeffrey Donovan, tak Kyra Sedgwick jistě jsou, ale ti tu zas pro změnu ve svých rolích až nepřirozeně přehrávali, a chvílemi jejich působení připomínalo spíš nějaké parodování než regulérní chování, i tak mi ale přišli pořád smysluplnější, než ono ústřední duo. Co se jinak zápletky týče, ta mi přišla v pohodě, určitě tedy nejde dějově o nic originálního, či nápaditého, ale má to spád, chvílemi funkční napětí, zvraty jsou pak opravdu očekávané, ale i tak mě bavili, a v závěru dojde i ke slušné gradaci s poměrně krvavým vyústěním, takže by se dalo vlastně tvrdit, že to celé prostě docela funguje. Villains mě tak zkrátka jako nenáročný a dost odlehčený thriller docela oslovil, ale opakuji, nesourodě charakterově zpracované postavy se mi na výsledném dojmu opravdu výrazně negativně projevily a za mě vyloženě znehodnotily celý film. ()

klukluka

Slaboučký. Nic mi vysloveně nevadilo, ale nic z toho na druhou stranu neudělá fakt dobrej biják. Vnímám to jako film bez ambicí i bez sdělení a na komedii se to bralo moc vážně. Jinak na Netflixu jsou to Padouchové, tady českej název zatím chybí. Před pár dny jsem viděl tématicky podobnou Cestu na usmířenou a ta se teda povedla nesrovnatelně lépe. ()

petikacka

Tohle je divný film. Pořád je to s dějem jako na houpačce. Chvilku je to vtipné, pak najednou nuda a nelogičnosti jako hrom a za okamžik zase trochu vtipné a tak pořád dokolečka dokola. Prostě nic moc. Za mě 55% ()

hakon

Příjemná jednohudba o dvou zlodějích, kteří mají svůj ne příliš ambiciózní plán, ale naruší jim ho podivná manželská dvojce. V celkem krátké stopáži, která není uměle natahováná a skutečně se tam vejde všechno co autoři zamýšleli a nic víc, najdete pár opravdu vtipných momentů, skvělé dialogy a příjemně napsané postavy. Pokud od toho nic nečekáte, tak budete příjemně překvapení. 6/10 ()

BOURQUE

Lupičský pár počas úteku sa snaží nájsť nové auto v jednom dome, odľahlý od cesty. Počas objavenia jednotlivých miestností v dome nájdu aj niečo iné. Ešte dorazia majiteľa domu, manželský pár. Rýchlo sa zistí, že s nimi nie je všetko v poriadku (a to som ešte použil slabší výraz). Viac-menej klasický podklad pre film, patriaci do žánru horor-based thriller. Obdive herecké dua majú svoje lepšie momenty, ale perfromanci sú kolísavé – akoby tvorcovia sa báli dať im voľnejší priestor. Záver by potreboval väčšiu pozornosť. P.S.: Neviem ako vy, ale nálepku „Komédia“ by som v tomto prípade nepoužil. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

KHkomiks

Na hodinu a půl se to zdálo zdlouhavé, ale hrozně mě bavil herecký výkon Jeffreyho Donovana. Jinak dost průměrný film,na který se zapomene. ()

R.O.man

Jednoduchy pribeh, zopar dobrych hororovych lakaciek, par vlastniaci dom daleko od ludi a s malym velkym tajomstvom. Necakal som vela, no vdaka skvelym hereckym vykonom pridavam hviezdicku. ()

paja_r

Tenhle film mě nezklamal, ba naopak potěšil. Je to takovej thriller alá hloupá komedie. Dva ne úplně chytří zlodějíčci zkrátka vlezou do domu, kam lézt neměli. Herecký obsazení bylo super a celkově to působilo takovým dojmem béčkových klasik, od kterých očekáváte akorát to, že vás zabaví o sobotním večeru, ale tohle bylo ještě o něco výš. Dávám pět hvězdiček, protože v rámci žánru splnilo očekávání. ()

RadaRAW

Možná to není žádný vrchol kinematografie, však je to pořád stále zábavná podívaná. Žádné chyby krom poměrně neoriginálního scánáře jsem neviděl. ()

Little_Sawy

Pár ujízdíci na fetu a krádežech, si vezmú trošku větší oříšek než by byli schopní rozlosknout. Vlopají se do domu, kde žijí na pohled příjemný starouši který jsou tak trochu psycho ve sklepě mají přivázanou dcéru a její trhlý rodičě to nemají v hlavě dvakrát v pořádku. Celkem jednoduchý filmek. ()

FreezeYou

V pohode béčko, tú hodinku a pol som si rozhodne užil. Backstory dvoch psycho manželov mohol byť ešte trocha viac rozvinutý no všetko čo tento film robí, robí dobre. Veľké plus je rozhodne obsadenie sympaťáka Billa Skarsgarda. ()

jetyl

Vždy přemýšlím, co to znamená označení komedie - drama - thriller.. a pak si to vždy uvědomím po shlédnutí něčeho takového. Prostě vařící guláš, ve kterém tyto tři označení jako jednotlivé ingredience vyplouvávají na povrch a zase padají dolů do hrnce.. jenže tohle mi nějak nechutnalo. Třetí hvězda za škleby, mimiku a celkovou kreaci Jeffrey Donovana. ()