Die Drei von der Müllabfuhr
Režie:
Bettina BoujuKamera:
Birgit GuðjónsdóttirHrají:
Uwe Ochsenknecht, Daniel Rodic, Jörn Hentschel, Rainer Strecker, Barnaby Metschurat, Lola Liefers, Marlene Burow, Adelheid Kleineidam, Axel Werner (více)Hrají
Uwe Ochsenknecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Daniel Rodic
Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Jörn Hentschel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Hausen (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rainer Strecker
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Barnaby Metschurat
Západní Německo
Nejlepší seriály:
1864 (2014) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lola Liefers
Německo
Marlene Burow
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Adelheid Kleineidam
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Axel Werner
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Frank Kessler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Martin Glade
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nina Vorbrodt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Martin Neuhaus
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Laura Louisa Garde
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Mareile Blendl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Carla Demmin
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Julia Blankenburg
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Marc Zwinz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Andreas Anke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Tobias Kasimirowicz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)