Tvůrci:
Glen A. LarsonKamera:
H. John PennerHudba:
Don PeakeHrají:
David Hasselhoff, Edward Mulhare, Rebecca Holden, William Daniels, Richard Basehart (vypravěč), Daphne Ashbrook, Vicki Iovine, Arthur Taxier, Carl Strano (více)Epizody(21)
-
Goliáš (S02E01)
-
Bratrova pomsta (S02E02)
-
Žoldáci smrti (S02E03)
-
Slabý článek (S02E04)
-
Návrat do Cadizu (S02E05)
-
Chyťte zloděje (S02E06)
-
Krádež na zakázku (S02E07)
-
Duše bez těla (S02E08)
-
Ohnivé kolo (S02E09)
-
Ztráta paměti (S02E10)
-
Pomoc v nouzi (S02E11)
-
Cesta za pokladem (S02E12)
-
Není diamant jako diamant (S02E13)
-
Víkendoví válečníci (S02E14)
-
Závod o život (S02E15)
-
Nebezpečná rychlost (S02E16)
-
Goliášův návrat (S02E17)
-
Úkol hodný rytíře (S02E18)
-
Hadí tlama (S02E19)
-
Ať jsem to já (S02E20)
-
Železo na prodej (S02E21)
Hrají
Fred Lerner
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Tim O'Connor
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
Marland Proctor
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Fantasy Island (1977) (seriál)
Michael Cutt
Kanada
Nejlepší seriály:
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)
Vince McKewin
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
V (1984) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Dana Elcar
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Dark Shadows (1966) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Linden Chiles
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
John Wesley
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (seriál)
John Milford
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Elyssa Davalos
USA
Nejlepší seriály:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Doogie Howser, M.D. (1989) (seriál)
Beauty and the Beast (1987) (seriál)
Akosua Busia
Ghana
Nejlepší seriály:
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Cesta mrtvého muže (1996) (seriál)
Javier Grajeda
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Nicolas Coster
Velká Británie
Nejlepší seriály:
American Crime Story (2016) (seriál)
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Mladý papež (2016) (seriál)
Anne Lockhart
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Guy Stockwell
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Michael Bowen
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Jack Gill
Nejlepší seriály:
Angel (1999) (seriál)
Knight Rider (1982) (seriál)
Ken Scott
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Agent Smart (1965) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Terry Moore
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Ray Donovan (2013) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Jack Starrett
USA
Nejlepší seriály:
Knight Rider (1982) (seriál)
Hunter (1984) (seriál)