Zabijáci Wu

• USA Wu Assassins

Nic netušící šéfkuchař ze San Francisca se stává posledním ze starobylého rodu zabijáků, kteří jsou vyvoleni, aby tajemné síly Wu chránili před nepovolanými. (Netflix)

M.i.k.e

těšil jsem se na solidní rubačku jakou byl třeba nedávno Warrior a bohužel jsem se jí nedočkal.Je tu sice Iko Uwais,který je většinou symbolem dobrého akčňáku a je tu i celkem dost poměrně slušných bojových scén,ale ta nadpřirozená omáčka okolo není zrovna funkční ani nijak extra záživná.Potenciál Wu Assassins rozhodně měli,ale byl absolutně promhrán a nevyužit...40% ()

SpeedyCZ

Těch zdejších 60% je adekvátních. Po shlédnutí celého seriálu musím podotknout, že se delší dobu rozjíždí a než poznáme skutečného záporáka, pomalu půlka epizod uplyne. Příběh a mytologie Wu obecně má hodně děr, a je lepší se v ní příliš nerejpat. Tvůrci se očividně inspirovali seriálem Avatar: Last Airbender, bohužel ale nemají svůj svět tak dobře promyšlený. Co se týče akčních scén, některé jsou vyloženě vyníkající (hlavně Iko Uwais / Lewis Tan / JuJu Chan), někdy o trochu slabší. Asi nemůžete mít všechny herce experty na martial arts :). ()

misterz

Začínalo to celkom dobre, hoci na môj vkus až príliš veľa postáv na rozbeh deja. Ale neskôr sa z toho stal akýsi čudný mišung, ktorý smerom ku koncu bavil čím ďalej tým menej. Jediné čo oceňujem boli vizuálne efekty a vzájomné súboje, ktoré neboli najhoršie. Veľmi slabý priemer. 50/100 ()

Jaro.Krafcik

WU assassins aj vďaka dobrému dabingu neodporúčam. Opravnené priemernejšie hodnotenie na csfd. Epizódy väčšinou v červených číslach. Súboje sú tu zvládnuté veľmi dobre ale o efektoch radšej nevravím nič. Nepáčil sa mi aj mix viacerých žánrov. To seriálu neprospelo, pozrieť sa to ale dalo. Netflix robil čo mohol ale o nejaký lepší seriál sa nejedná. 3* ()

StanislachKo

Ach škoda takýchto borcov na tak prestrelený mafiánsko fantasy blábol. Záver bol kupodivu schopný aj trochu zatriasť emicionálnym stromčekom (Keď už na to pozeráš 10 hodín, bodaj by nie...) A niečo z toho na dosah popadalo, ale hlavne palec hore za tie martial scény. Aziati v tomto budú mať vždy oproti Holly vždy navrch aj keď urobia film s rozpočtom 2% bežnej hollyptákoviny. ()

• 1. série se natáčela od 13. srpna do 20. listopadu 2018 ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)