Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (318)

Jello Biafra odpad!

všechny recenze uživatele

Vít Olmer je v českej kinematografii jeden z režisérov, ktorý dokázal že filmové dno sa môže prepadať nižšie a nižšie. Po otrasnom béčkovom prvom diely totiž vychrstol na plátna kín ďalšie pokračovanie, ktoré nezostalo prvému dielu nič dlžné. Pseudoherecké výkony, nulová zápletka, primitívne dialógy, pokusy o erotickosť zlepené do jednej beztvarej hmoty. Vrcholom tohto hnusu je Slávek "Seduuuuum" Boura a jeho účes a la Mullet. Podľa môjho názoru mali byť oba dva tieto celuloidové hybridy spálené aby už nikdy nikto nemal možnosť sa na tento fimový odpad pozrieť. Ja som to pretrpel, ale musel som sa statočne držať aby som to dopozeral do konca. Aspoň že tá Míša Kuklová je dračica a snad len kvoli jej sexi vizáži som to dopozeral. ()

MáŠa 

všechny recenze uživatele

Obdoba prvního dílu. Opět se mi těžko hledá něco jako nějaké poselství. Spíš je to takový dějový popis s pokusy provokovat a hlásit. Určitě bych to nevyhlašoval nejhorším filmem všech dob, od toho tu jsou jiné sračky, ale na druhou stranu když by to nevzniklo, tak by se taky nikdo nezlobil. Dobrý film to není, vtipný taky ne, ale nejhorší film všech dob už vůbec ne. ()

Reklama

Kariya odpad!

všechny recenze uživatele

Než zrátcet cenných 73 minut života, co raději trochu vzdělávání? Polarografie patří mezi elektrochemické analytické metody. Za její objev dostal Čech Jaroslav Heyrovský roku 1959 Nobelovu cenu za chemii. Slouží k určování přítomnosti (kvality) a koncentrace (kvantity) redukovatelných nebo oxidovatelných neznámých látek v roztoku. Princip spočívá ve vyhodnocování závislosti elektrického proudu na napětí na dvojici elektrod, které jsou ponořené do roztoku, v němž probíhá elektrolýza. Závislosti mají tvar vln, jejichž poloha charakterizuje jednotlivé druhy látek. Z velikosti nárůstu proudu lze určit koncentraci příslušné látky. Jako pracovní elektroda slouží rtuťová kapajicí elektroda. Na povrchu kapky rtuti se vytvoří elektrická dvojvrstva. Při zvyšování potenciálu mezi anodou a katodou dojde k vyloučení příslušných iontů na katodě a tím k nárůstu proudu. Proud je omezen množstvím iontů v roztoku. Jakmile se množství vylučujících se iontů rovná počtu přicházejících iontů z roztoku, proud přestane růst. Hodnota středu nárůstu polarizační křivky je charakteristická pro danou látku. Do roztoku se přidává základní (indiferentní) elektrolyt, např. kyselina, aby se vodivost roztoku zvýšila. Dále se přidává povrchově aktivní látka - typicky želatina, jejímž úkolem je zabránit vzniku maxima na začátku polarografické vlny. Důležité je i probublávání vzorku v polarografické nádobce inertním plynem kvůli odstranění kyslíku, který vytváří na polarogramu protáhlé vlny a znehodnocuje záznam. To už je zajímavější než Playgirls 2, ne? P.S. Přístroj založený na polarografické metodě se nazývá polarograf. Jeho tři základní části tvoří zdroj, zapisovač a ovladač rtuťové kapající elektrody. ()

F.W.Colqhoun 

všechny recenze uživatele

Co jsi dělala předtím? / Programátorku v jednom družstvu u nás v Jablonci. Zda nad Nisou či nad Jizerou, zůstává neobjasněno. Ne že by na tom jakkoliv záleželo. Simultánně produkovaný sequel, uvedený pouhé tři měsíce po prvním dílu, instrukce týkající se toho, že by ve druhém dílu mělo být všeho víc, nenaplňuje. Víc než Playgirls 1 to totiž nejde. Pouze se trochu zamíchalo (řekněme) tvářemi. Zmizel Moravec a Kornová, objevili se Balkánec Nedorost, kníratý anděl nikoliv s čertem v těle, nýbrž jaksi při něm (pozn. v neumnělé firemní databázi: enormní falus!) a nepravděpodobný gigolo Slávek Boura. Začaly se aplikovat pokročilé metody, jejichž bezednou jalovost známe i z ponuré profesní přítomnosti. Jestli se mělo jednat o pokus uspokojit dámské publikum, sázka padla na kulhavé hřebce. Záběrů prodejné nahoty, která by stála za filmový materiál Fuji pochybné záznamové kvality, je stejně málo jako v prvním díle, full frontal žádný, odhlédneme-li záběr na zadní polo-koule Nedorostova šourku, který tomu z definice neodpovídá. Furt pomeje. ()

Miroslav.Zac 

všechny recenze uživatele

Marně přemýšlím co vedlo Olmera k tomu, že natočil pokračování tak hrozného filmu, z nichž oba dva byly svého času (tuším) na prvních dvou příčkách nejhorších filmů? Že by ztráta soudnosti nebo diváci byli tehdy tak zvráceně retardovaní, že si dvojku vyškemrali (nebo to režisér potom alibisticky tvrdil, aby si zachránil reputaci)? ()

Galerie (3)

Zajímavosti (5)

  • Počítač, který Štěpka (Michaela Kuklová) používá k vedení informací o klientech, je Amiga 500 s harddiskem. Program je CygnusEd 3.5, což je software textový, nikoliv databázový. (Stejšn)
  • Režisér Vít Olmer se v dokumentu ČT Rozmarná léta českého filmu zmínil, že druhý díl Playgirls vůbec neměl vzniknout, ale přišel příkaz od Novy, která film spolufinancovala, že chce mít dva díly, tak jako jsou dvě knižní předlohy. Autor předlohy Vladimír Páral se od těchto dvou filmů distancuje, což Olmera dodnes mrzí. (Halloween9)

Reklama

Reklama