Třetí hlídka

USA, (1999–2005), 97 h 10 min (Minutáž: 42–87 min)

Kamera:

Glenn Kershaw

Hudba:

Martin Davich

Coby Bell, Molly Price, Jason Wiles, Skipp Sudduth, Anthony Ruivivar, Kim Raver, Michael Beach, Eddie Cibrian, Amy Carlson, Tia Texada, Chris Bauer, Nia Long (více)

Seriál se odehrává výhradně v ulicích New Yorku. Sledujeme každodenní realitu policistů, záchranářů a hasičů, kteří se snaží, často s nasazením vlastního života, pomáhat ostatním v težkých životních situacích. TŘETÍ HLÍDKA zároveň zobrazuje i jejich osobní život, který je často obtížnější než jejich náročná služba. (worm14)

Ivoman

Nejlepší seriál mapující dohromady policii, hasiče a zdravotníky. Velice vyvážený děj jednotlivých dílů. Jeden díl celý točen s jediným střihem. Dvoudíl věnující se 11.9.2001. Akční zvraty. Úmrtnost hlavních postav, které jsou v jiných seriálech nesmrtelné, prostě lahůdka. ()

mirkath1

Konečně seriál, který ukazuje policisty, hasiče a záchranáře jako obyčejné lidi se kterými se mohu ztotožnit. Bez pozlátka hollywoodu. Bez příkras a tím pádem o to zajímavější. Po dvou epizodách 75%, uvidíme co přinesou další. Nejlepší epizoda 2/7-plakala jsem Musím dodat, že Carlos mi neuvěřitelně pije krev,dala bych mu v každém díle přes dršku. ()

t.b.kat

Celkem solidní seriál, který sráží horší provázanost a absence hlubšího rozpracování postav, chybí mu občas tempo a akce jsou velice šizené, nejspíše kvůli prachům. ()

melo.d

Zrovna to sleduju. První díl šesté série. Dostal jsem se k tomu víceméně náhodou a nestačím se divit. Začalo to přestřelkou v nemocnici. Něco tak směšného a ubohého se jenom tak nevidí. Podle mě to nestojí za víc jak 2* ale nebudu hodnotit podle pár fragmentů. Možná jsem zrovna narazil na nejhorší díl. O půl hodiny později: Zrovna to skončilo a vypadá to že už to stejně asi lepší nebude. Co naplat. Šup tam s nimi. ()

wex666

Jeden z nejlepších seriálů který jsem kdy viděl.Je to akční poutavé zajímavé má to přiběh hlavu i patu.Myslím si kdyby tento bezesporu velice dorbý seriál byl visílán v hlavním vysílacím čase a výcekrát určitě by jsi získal větší pozornost.Ale,seriál málokdo zná.Já ho poprvé shlédl na nově a hodně útržkovitě kdo by to taky sledoval v jedenáct večer v týdnu.Když jsem měl možnost seriál zhlédnout podruhé a celý mrzelo mě na něm nejvíce že neměl víc řad 100% ze 100 :) ()

Marecek19000

Skvělý serial o hrdinech co zachraňují životy je prostě dokonalý všech 6.řad jsou skvělý a nabitý humorem akcemy ale i dramatem. ()

Keledaia

Dnešní výběr seriálů je ohromný a většina jde mimo mě. Třetí hlídka mi nevadí, občas ji pustím.... Je to docela příjemný seriál. Rozhodně se musí ocenit promyšlenost. nic tu není vyloženě fádní, stereotypní, nudné..... Prostě AXN :-) ()

katjaaa

Nemůžu objektivně hodnotit,protože jsem viděla pouze několik dílů, Fanda to vysílá dost pozdě a kryje se mi to s Odloženými případy a Zákonem a pořádkem, ale i těch pár dílů se mi líbilo, je to jeden z těch lepších seriálů Začala jsem seriál pravidelně sledovat. Zatím jsem viděla 1 a 2. sérii a 16 dílů 6. série a seriál míří do mé topky. 6. série je hodně povedená. ()

Atilla

Otravný, nudný. Pokud neuvidím část některého dílu, absolutně to vadit nebude. A když to neuvidím vůbec - tím líp. ()

onden85

Zhruba takhle: čoveče koupil jsem práva na dobrej seroš, je starší a tak byl levnej! No ale kam ho dáme??? No Ulice je jasná, pak Růžovka, nezapomenout na střepiny a klidně jim tam vrazíme ten sjrajt (televizní noviny) ještě jednou! No ale pak musíme dát telešoping, hele asi ideální bude to dát ve čtvrt na dvě. ()