Reklama

Reklama

Malcolm v nesnázích

(seriál)
  • USA Malcolm in the Middle
USA, (2000–2006), 54 h 14 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvůrci:

Linwood Boomer

Hrají:

Frankie Muniz, Bryan Cranston, Justin Berfield, Erik Per Sullivan, Jane Kaczmarek, Christopher Masterson, Eric Nenninger, Kenneth Mars (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(151)

Obsahy(1)

"Malcolm in the Middle" je sága o chlapcovi - géniusovi a jeho nie až tak bystrej rodine. Jeho rodičia mu pôsobia - chtiacť či nechtiacť - hanbu a problémy. Dokážu mu pekne zavariť. Navyše, jeho traja strelení bratia mu taktiež nepomáhajú, práve naopak, lezú mu poriadne na nervy. Seriál ukazuje, ako si mladý tínedžer poradí, veľmi vtipne, s každým typom problémov - od "lásky" až po "ako vysvetliť mame, že to bola nehoda"... (igirazor)

(více)

Recenze (46)

AndreyCSFD 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch povedenějších US rodinných sitcomů o jedné průměrné americké rodince z předměstí. Každý z členů rodiny je jediněčný scénáristický unikát. Lois je rázná matka 4 (později 5) kluků, která má vyřídilku lepší než Škopková, tatík Hell je typický podpantoflák a kluci, včetně geniálního Malcolma, jsou pěkní hajzlíci. Malcolm má sice dojem, že do téhle rodinky moc nezapadá, ale časem se ukáže, že rozhodně adoptovaný není. Po vlažnější první sérii, kdy bylo patrné, že se herci mezi sebou víceméně otukávali a že i scénáristé hledají cestu, přišly série další, které měly spoustu vynikajících momentů. Humor je v tomhle seriálu dost na hraně a občas jsou jednotlivé scénky hnané až do absurdity ale pokud se přenesete přes věčně ječící maminu Lois, tak jde o zajímavý kousek mezi komediálními seriály. Je jenom škoda, že Prima odvysílala jenom první řadu, ačkoli více zfušovaný dabing se jen tak nevidí. Malcolma doporučuju v originále nebo v geniálním německém dabingu. ()

9alena9 

všechny recenze uživatele

Nedá sa seriál hodnotiť podľa vzhliadnutiu jednej časti.Mne bol tento seriál dosť odporný a to dlhý čas.Ale po niekoľkých dieloch odpozeraných len preto,že nič iné v telke nebolo,sa mi začal páčiť natoľko,že teraz si nenechám,v rámci možností,ujsť žiadny diel.Dokonca niektoré si pozerám znovu a znovu,pretože ich na ORF1 ,alebo PRO7 stále opakujú.Premýšľala som,prečo nie je aj u nás taký obľúbený.Veď napr.Homer Simpson je oveľa odpornejší a predsa je to najobľúbenejšia postava. Malcolm seriál je unikát a to nielen pre silné žalúdky :-)))Keď si na to človek zvykne,musí s úžasom na tváry pozerať,akí debili sú to,až ich začne milovat. ()

Reklama

Radyo 

všechny recenze uživatele

Rozjezd slušný, uvidíme, jak dál, jestli nebudu muset hvězdičky ubírat. Některé scénky jsou opravdu luxusní. :-) (Matka rozhořčeně po nálezu ohořelého trika ve WC míse: "Požár? To vážně chcete, abychom s tatínkem museli identifikovat vaše ohořelé mrtvoly podle zubních otisků?" Nejmladší syn vyděšeně: "My půjdeme k zubaři?" :-) ) ()

veru_needy 

všechny recenze uživatele

Je to taková ta rodinná bláznivá komedie, kde se většinu času jen řve na děti, máma má výbuchy vzteku, táta to všechno žehlí, děti to všechno i tak vyhrotí a sem tam se pobavíme nebo pousmějeme nad nějakým hezkým momentem. Je to prostě klasika, kterou jsem si nechtěla nechat ujít. Oblíbenou postavu asi nemám, ale pokud bych měla tleskat za roli, vyhrála by to Lois. - "Fate is just what you call it when you don't know the name of the person screwing you over." ()

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (7) - 58. ročník (za rok) 2000 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Jane Kaczmarek, Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Frankie Muniz, 59. ročník 2001 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Jane Kaczmarek, Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Frankie Muniz, 60. ročník 2002 - Nejlepší herečka v seriálu (komedie / muzikál) - Jane Kaczmarek, Nejlepší herec ve vedlejší roli - Bryan Cranston ()

Galerie (509)

Zajímavosti (16)

  • Před závěrečnými titulky vidíme nepovedené scény. (griph)
  • Když Lloyd (Evan Matthew Cohen) přijde ke skupince spolužáků Goth (Michael Lawrence Morgan), zmíní film Inferno (1980). (griph)

Reklama

Reklama