Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (2 157)

plakát

Kaskadér (2024) 

Člověk jde se dvěma puberťáky na film o kaskadérech a namísto toho vidí (nepřiznanou) romanci, která se neuměle schovává za akční scénky a speciální triky. První hodina byla zoufalá (málem jsem se zvedl k odchodu) a druhá jen o něco lepší. Legrační byla jen scéna s jednorožci, což je teda zatraceně málo. Gosling a Bluntová spolu celkem fungovali, jen kdyby jim nějaký scénárista (který si měl evidentně radši protáhnout stávku) nevkládal do úst moudra typu "utekl jsem sám před sebou" nebo "ty jsi výjimečná" atd. atd., prostě nůši tisíckrát otřepaných klišoidních větiček, sloužících maximálně k prodloužení stopáže. A vyvrcholení bylo tak průzračně předvídatelné, až by člověk zaplakal nad více než šesti stovkami korun, které mohly skončit jako mnohem lepší investice třeba někde u barového pultu... Do kina chodím od dob, co vynalezli Netflix poměrně málo a tenhle film mě dokonale odradil od další návštěvy. Btw. 78%?? To musí být nějaký opožděný aprílový žert, že?

plakát

Kosmo - Triumf (2016) (epizoda) 

Závěr malinko slabší, ale pořád nadstandardní zábava na dílo ČT!

plakát

Kosmo - Řekl někdo kočička? (2016) (epizoda) 

Skvělá scénka s Polákama ("Poláci vždycky cestujou tahle") a celkově je to výborné a plné vtípků, navíc Eva Josefíková je tady moc roztomilá. :-) (A hláška na závěr: "A on snad někdo řekl kočička?")

plakát

Kosmo - Česká škola (2016) (epizoda) 

Masakr humoru, scénka vyjednávání s Rusy a pak vstup (i odchod) Američanů mě regulérně poslala smíchy 'pod stůl'. Pecka!!

plakát

Kosmo - Sumec nemá kníry (2016) (epizoda) 

Velmi slušný rozjezd, kde je do absurdna dotažena ukázka dokonalého "čecháčkovství" v čerpání dotací.

plakát

Bedekr - Španělsko (2023) (série) 

Jirešová sem tam příjemně překvapí, ale většinou je ta její teenagerská póza v 45 letech trapná, až skoro na zabití... A když si na hlavě udělá z vlasů cosi na způsob Allena Iversona, je vymalováno... Never more! Do dalších řad vyměňte moderátory!!

plakát

Vyšehrad (2016) (seriál) 

Lavi je... Ne, to se nedá popsat. Koncentrace idiocie v jeho osobnosti je tak vysoká, že by to zabilo i vola...