Epizody(13)
-
Nekonečno a vdolky (S08E01)
-
Princip psychoanalýzy (S08E02)
-
Naivka (S08E03)
-
Fanoušek tygrů (S08E04)
-
Vždycky včas (S08E05)
-
Láska, která lže (S08E06)
-
Děvče jménem Sue (S08E07)
-
Neukončená záležitost (S08E08)
-
Velké Havajské dobrodružství (S08E09)
-
Legenda ztracených archů (S08E10)
-
Proměny (S08E11)
-
Rozhodnutí, 1. část (S08E12)
-
Rozhodnutí, 2. část (S08E13)
Hrají
Brandon Call
USA
Nejlepší seriály:
Krok za krokem (1991) (seriál)
Hotel (1983) (seriál)
Magnum (1980) (seriál)
Joe Regalbuto
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Howard Duff
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Patrice Martinez
USA
Nejlepší seriály:
Magnum (1980) (seriál)
Miami Vice (1984) (seriál)
Zorro (1990) (seriál)
David Johnson
Nejlepší seriály:
Magnum (1980) (seriál)
Hal Williams
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Julie Cobb
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Doogie Howser, M.D. (1989) (seriál)
Fay Hauser
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Bo Svenson
Švédsko
Nejlepší seriály:
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Směr jih (1994) (seriál)
Kung Fu (1972) (seriál)
Fred Lerner
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Nick Dimitri
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Agent Smart (1965) (seriál)
Robert Pine
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Roydon Clark
USA
Nejlepší seriály:
The Green Hornet (1966) (seriál)
Maverick (1957) (seriál)
Gunsmoke (1955) (seriál)
Gerry Gibson
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
The Duck Factory (1984) (seriál)
Ray Bumatai
Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Rocket Power (1999) (seriál)
Magnum (1980) (seriál)
R.J. Williams
USA
Nejlepší seriály:
Gumídci (1985) (seriál)
Dinosaurek Dink (1989) (seriál)
Letohrátky (1990) (seriál)
Shelley Smith
USA
Nejlepší seriály:
Dáma v modrém (1985) (seriál)
Diff'rent Strokes (1978) (seriál)
Ryan's Hope (1975) (seriál)
Jay Ingram
USA
Nejlepší seriály:
Měsíční svit (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Ray Buktenica
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Head of the Class (1986) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)