Scénář:
Brian TaggertKamera:
Martin FuhrerHudba:
Jonathan ShefferHrají:
Faye Grant, Michael Woods, Michael Lerner, Madison Mason, Ann Hearn, Don S. Davis, Asia Vieira, Martin Cummins, Jim Byrnes, Serge Houde, Duncan Fraser (více)Obsahy(1)
Damien Thorn je mrtvý, ale věštba o příchodu antikrista se znovuzrodila v podobě dívky jménem Delia, kterou adoptovali Gene a Karen Yorkovi. Když Karen zjistí, že se její dítě narodilo za zvláštních okolností, najme soukromého detektiva, aby našel Deliiny skutečné rodiče. Tím se rozeběhne série zvláštních nehod a Karen začne všechny podezřívat ze spiknutí proti ní. Nakonec se rozhodne zjistit o své dceři pravdu sama. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Faye Grant
USA
Nejlepší filmy:
V (1984) (seriál)
V (1983) (TV film)
Proměna Betty Lou (1992)
Michael Woods
USA
Nejlepší filmy:
Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Žena v úzkých (1987)
Michael Lerner
USA
Nejlepší filmy:
Barton Fink (1991)
Vězeňské blues (1977)
Newsies (1992)
Madison Mason
USA
Nejlepší filmy:
Amish Grace (2010) (TV film)
Den poté (1983) (TV film)
Transformers (2007)
Ann Hearn
USA
Nejlepší filmy:
Lék pro Lorenza (1992)
Znásilnění (1988)
Sama proti osudu (1995) (seriál)
Don S. Davis
USA
Nejlepší filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Akta X – Akta 3: Únos (1995) (video kompilace)
Hvězdná brána: Návrat (2008)
Asia Vieira
Kanada
Nejlepší filmy:
Spoluvina (2002) (TV film)
Tři do páru (2004)
Svatba, nebo pohřeb? (1992)
Martin Cummins
Kanada
Nejlepší filmy:
Mr. Hockey: The Gordie Howe Story (2013) (TV film)
Ice Men (2004)
Pes jménem Duke (2012) (TV film)
Jim Byrnes
USA
Nejlepší filmy:
Whale Music (1994)
Uneseni (2002) (seriál)
Blesk z čistého nebe (1980)
Serge Houde
Kanada
Nejlepší filmy:
Maurice Richard (2005)
Na Západ (2005) (seriál)
50/50 (2011)
Duncan Fraser
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sedm let v Tibetu (1997)
Prolomená stezka (2006) (TV film)
Osm statečných (2006)
Tom Heaton
USA
Nejlepší filmy:
Hádej, kdo přijde na večeři (1967)
Uneseni (2002) (seriál)
Most u Remagenu (1969)
Brent Stait
Kanada
Nejlepší filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Na Západ (2005) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Brenda Crichlow
Kanada
Nejlepší filmy:
Od dveří ke dveřím (2002) (TV film)
Kdopak to mluví (1989)
Civic Duty (2006)
Megan Leitch
Kanada
Nejlepší filmy:
Akta X: Biogeneze (1999) (video kompilace)
Hard Core Logo (1996)
Ve jménu nebes (2022) (seriál)
Camille Mitchell
USA
Nejlepší filmy:
Time for Them to Come Home for Christmas (2021) (TV film)
Frankie a Hazel (2000) (TV film)
Podvedený osud (2007) (TV film)
Lesley Ewen
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Lhářka prolhaná (1993) (TV film)
Oheň s ohněm (1986)
Dlouhá cesta domů (1998) (TV film)
Dana Still
Nejlepší filmy:
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Znásilnění (1988)
Stoletý tatínek (1987)
David Cameron
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Suddenly, Last Summer (1959)
Loving You (1957)
Die 1000 Augen des Dr. Mabuse (1960)