USA,
(1997–1998), 18 h 21 min
(Minutáž: 45–47 min)
Tvůrci:
Donald P. BellisarioHudba:
Steven BramsonHrají:
David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Karri Turner, Larry Poindexter, Chuck Carrington, Steven Culp, Rif Hutton (více)Epizody(24)
-
Loď duchů (S03E01)
-
Vojenský soud se Sandrou Gilbertovou (S03E02)
-
V zájmu armády (S03E03)
-
Slabá stránka (S03E04)
-
Bleší král (S03E05)
-
Zmizení (S03E06)
-
Proti všem nepřátelům (S03E07)
-
Za statečnost (S03E08)
-
Havárie (S03E09)
-
Lid versus Rabb (S03E10)
-
Ženský instinkt (S03E11)
-
Návštěva Annie (S03E12)
-
S úmyslem zemřít (S03E13)
-
Den otce (S03E14)
-
Hrdinové včerejška (S03E15)
-
Služební postup (S03E16)
-
Vražedná posedlost (S03E17)
-
Tygři (S03E18)
-
Osudná hlídka (S03E19)
-
Dvojník (S03E20)
-
Návrat Jimmyho Blackhorse (S03E21)
-
Obětní beránek (S03E22)
-
Předsvatební chmury (S03E23)
-
Srdečný pozdrav do Ruska (S03E24)
Hrají
Brian Groh
Nejlepší seriály:
Tráva (2005) (seriál)
5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise (2010) (seriál)
Doteky osudu (2012) (seriál)
John Prosky
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Tak tohle je můj život (1994) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Tico Wells
Nejlepší seriály:
Boy Meets World (1993) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Christopher Burgard
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Oheň Gabrielův (1990) (seriál)
Growing Pains (1985) (seriál)
Bart Johnson
USA
Nejlepší seriály:
Zelenáč (2018) (seriál)
Fotbalový talent (2018) (seriál)
Babylon 5 (1993) (seriál)
Gary Collins
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kořeny (1977) (seriál)
Jerry Hardin
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Akta X (1993) (seriál) - herec, a.z.
Randolph Mantooth
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Shashawnee Hall
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Kate Hodge
USA
Nejlepší seriály:
Ellen (1994) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Ve službách FBI (2009) (seriál)
Michael Saad
Nejlepší seriály:
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)
Jeff Corbett
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Michael Gregory
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Katherine Cannon
USA
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Letka černých ovcí (1976) (seriál)
Kimberly Scott
USA
Nejlepší seriály:
Family Dog (1993) (seriál)
Wonderfalls (2004) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Kent McCord
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Eric Steinberg
USA
Nejlepší seriály:
Za rozbřesku (2006) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Tým SEAL (2017) (seriál)
Royce D. Applegate
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Jaimz Woolvett
Kanada
Nejlepší seriály:
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Bílý tesák (1993) (seriál)
Čarodějky (1998) (seriál)
Loryn Locklin
USA