VOD (1)
Série(10) / Epizody(226)
Obsahy(1)
Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)
Hrají
Brian Groh
Nejlepší seriály:
Tráva (2005) (seriál)
5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise (2010) (seriál)
Doteky osudu (2012) (seriál)
Judie Aronson
USA
Nejlepší seriály:
Sledge Hammer, policajt s.r.o. (1986) (seriál)
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (2001) (seriál)
Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)
George DelHoyo
Uruguay
Nejlepší seriály:
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Clare Wren
USA
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Who's the Boss? (1984) (seriál)
Steven Anderson
USA
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
S.E. Perry
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Jennifer Gatti
USA
Nejlepší seriály:
Boj o ředitelnu (2016) (seriál)
One Tree Hill (2003) (seriál)
Devious Maids (2013) (seriál)
Dennis Haskins
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Josef Cannon
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
The Orville (2017) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
John Prosky
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Tak tohle je můj život (1994) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Christopher Allport
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
John Dennis Johnston
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
George Wallace
USA
Debra Christofferson
Nejlepší seriály:
Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Matthew Mahaney
USA
Nejlepší seriály:
Krok za krokem (1991) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Pravidla zasnoubení (2007) (seriál)
Scott Decker
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Michael Shannon
USA
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Endeavour (2012) (seriál)
Detektiv Marlowe (1983) (seriál)
Alex Nesic
USA
Nejlepší seriály:
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Unhappily Ever After (1995) (seriál)
V utajení (2005) (seriál)
Jennifer Hammon
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Zrozen ze síly blesku (1990) (seriál)
Michail Chmurov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Alias (2001) (seriál)