Poté, co Muzan našel sídlo Mistra Ubuyashikiho, se Hashirové okamžitě vydávají na pomoc, ale je příliš pozdě. Těsně, než zaútočí na Muzana, je Nakime všechny teleportuje do jejich sídla, Nekonečného Hradu. Zde začne finální bitva mezi Démony a Zabijáky Démonů. (Michal_Velc)

J.CTORN

Je to tady! Je to tady! Kdybych to teď vzal okrajově, tak po celej seriál demon slayera jsem si tu úžasnou kresbu ještě pořád dokázal nějak vysvětlit, jak to sakra navařili, ale tady to ztrácím, tady museli uzavřít smlouvu s ďáblem, Muzanem! Právě jsme se dostali do bodu, kdy jsme to čekali nejvíce, moment kdy to vše končí a zároveň začíná. Skutečná konfrontace Muzana a všech, to o čem jsme jen mohli snít. Emoce fungují na plné obrátky a děj nás posouvá rychle tam, odkud není cesty zpět. Demon Slayer nebude jako dřív, i přes kolosální kvality jde ještě mnohem víš a všem hejtrům stíná hlavy. Perfektní budování během čtyř sérií emocí, motivů, dojemných příběhů a situací, které vedou sem, nyní vyvrcholí a my budeme mít tu čest to vidět. Ano, já osobně vnímám triologii filmů jako narušení atmosféry, protože forma sérii nás bavila pořád, takže to je škoda, ale uvidíme. Ufotable se asi zbláznili a my je v tom podpoříme. Tady není o čem, 10/10!!!!!! ()