Rusko,
(2009–2010), 24 h 32 min
(Minutáž: 46 min)
Epizody(32)
-
Informator (S10E01)
-
Odin procent (S10E02)
-
Ně dorože děněg (S10E03)
-
Dikij pljaž (S10E04)
-
Smerť "Botanika" (S10E05)
-
Samosud (S10E06)
-
Ošibočka... (S10E07)
-
Pocelujev most (S10E08)
-
Pljovoje dělo (S10E09)
-
Angel smerti (S10E10)
-
Ljubov on-lajn (S10E11)
-
Pochititěl s velosipedom (S10E12)
-
Na obočině (S10E13)
-
Zub mudrosti (S10E14)
-
Buket belych roz (S10E15)
-
Koškino zoloto (S10E16)
-
Potrošitěli (S10E17)
-
Čerdačnoje dělo (S10E18)
-
Ošibka Samuraja (S10E19)
-
Dělo na million (S10E20)
-
Dva Červonca (S10E21)
-
Tovarišč po partii (S10E22)
-
Kurinaja slepota (S10E23)
-
Koščej smertnyj (S10E24)
-
Petěrburgskij treugolnik (S10E25)
-
Vostočnaja kuchňa (S10E26)
-
Svobodnyj vygul (S10E27)
-
Iznanočnaja petlja (S10E28)
-
Česť stukača (S10E29)
-
Česť stukača. Časť 2 (S10E30)
Hrají
Alexej Semoňov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Valentina Smirnova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Naděžda Sverčkova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Lev Jelisejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Skvirskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Vladimir Baranov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Studěnnikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Lepichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Rina Grišina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Albert Barbarič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ivanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Glinskij
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Apoštol (2008) (seriál)
Viktorija Borisova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Charitonov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Lebeděv
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Larina
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Cvetkova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Leonid Voron
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Veronika Dmitrijeva
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Kolganova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)