Kamera:
Andrej Žegalov, Vladimir Vasiljev, Nikolaj Pokopcev, Sergej Jurizdickij, Pavel Zasjadko (více)Hrají:
Alexej Nilov, Alexandr Lykov, Sergej Selin, Jurij Kuzněcov, Michail Truchin, Alexandr Polovcev, Viktor Byčkov, Andrej Krasko, Igor Sergejev, Irina Osnovina, Andrej Kivinov, Jurij Orlov (více)Epizody(31)
-
Ženskoje sčastě (S01E31)
Hrají
Grigorij Panov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Světlana Smirnova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Losev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Matvejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Děvotčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Sněžkin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Charitonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ťurin
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Olga Oniščenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Maxim Sergejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Gali Abajdulov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Siňavskij
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Zavjalov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Olga Kirsanova-Miropolskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vitalij Pičik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Rubin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ilja Šakunov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Novikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)