Rusko,
(1997–2018), 392 h 4 min
(Minutáž: 44–96 min)
Série(16) / Epizody(499)
-
Ulicy razbitych fonarej 1 (1997) - 31 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) - 25 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 3 (2000) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 5 (2003) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 7 (2005) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 8 (2007) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 9 (2008) - 32 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 10 (2009) - 32 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 11 (2010) - 31 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 12 (2012) - 36 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 13 (2013) - 40 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 14 (2014) - 36 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 15 (2015) - 40 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 16 (2016) - 40 epizod
Hrají
Sergej Vorobjov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Romaňuk
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Běljajeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Trofimov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Ljubov Tiščenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Zajcev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Vasiljeva
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Vasiljev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Ivanov
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Azarov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Solončev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Pavlov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexej Moroz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Michajlova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Andrejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Kiselev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Armenak Nazikjan
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Kulikov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anton Pulit
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Metělev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)