Série(16) / Epizody(499)
-
Ulicy razbitych fonarej 1 (1997) - 31 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) - 25 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 3 (2000) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 5 (2003) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 7 (2005) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 8 (2007) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 9 (2008) - 32 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 10 (2009) - 32 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 11 (2010) - 31 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 12 (2012) - 36 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 13 (2013) - 40 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 14 (2014) - 36 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 15 (2015) - 40 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 16 (2016) - 40 epizod
Hrají
Alexandr Kapica
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Manějeva
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Romanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Rokina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Stont
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Michajlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Kirill Lavrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Antonova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Margarita Žarova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Kolganov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Krupenikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Arkadij Volgin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Jevdokimov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Anna Jekatěrininskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vjačeslav Kušnir
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Uchaněv
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Alexandrov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Alexandrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Miroslav Malič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Pjotr Žuravljov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)