Rusko,
(1997–2018), 392 h 4 min
(Minutáž: 44–96 min)
Série(16) / Epizody(499)
-
Ulicy razbitych fonarej 1 (1997) - 31 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) - 25 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 3 (2000) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 5 (2003) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 7 (2005) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 8 (2007) - 26 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 9 (2008) - 32 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 10 (2009) - 32 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 11 (2010) - 31 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 12 (2012) - 36 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 13 (2013) - 40 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 14 (2014) - 36 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 15 (2015) - 40 epizod
-
Ulicy razbitych fonarej 16 (2016) - 40 epizod
Hrají
Sergej Družko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pjotr Limin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Andrej Gorbačjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Gusev
Nejlepší seriály:
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vitalij Krivonos
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Iosif Košelevič
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vasilij Reutov
Nejlepší seriály:
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Dmitrijev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Oleg Sokolov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Děrgaputskij
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Bessčastnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Čeprasov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Dmitrij Smirnov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Viktor Cygankov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vasilij Ignatič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Světlana Kirejeva
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Grigorij Fjodorov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ilja Děl
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Agejeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Šmakov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)