Bojíte se tmy?

• Kanada Are You Afraid of the Dark?
Rodinný / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi
Kanada, (1990–2000), 36 h 43 min (Minutáž: 24–25 min)

Ross Hull, Daniel DeSanto, Raine Pare-Coull, Jodie Resther, Jason Alisharan, JoAnna Garcia Swisher, Elisha Cuthbert, David Deveau, Rachel Blanchard (více)

Série strašidelných příběhu s mysteriózní atmosférou, 30minutové napínavé příběhy s hororovým nádechem. Každý díl nový příběh. Bojíte se Tmy? (Pumiiix)

blackrain

Dobrá otázka. A co vy, bojíte se tmy? Já se tmy nebojím. Jen se ve tmě špatně orientuju a to mě někdy děsí. Moje představivost taky pracuje ve tmě jinak. Nicméně, na hřbitov by mě v noci nikdo nedostal ani za zlaté prase. Některé příběhy byly dobré, jiné byly špatné, trošku jako na houpačce. Mimochodem, neměla jsem tušení, že seriál je z Kanady. ()

Remedy

Svého času jsem byl rád, že jsme měli doma kabelovku a s ní Supermax, kde se tenhle seriál vysílal. Ty tři * dávám z nostalgie.. když si uvědomím, že už to je skoro 10 let :)) ()

Pirabin

Momentálně to sleduju a můžu vřele doporučit. Příběhy jsou originální, sice častokrát pro děti, ale i tak zábavné a jakoby z nočních můr. ()

McLushi

Pamatuju si, že asi tak v osmi letech jsem na to koukával na SuperMaxu. Nesměl mi ujít ani jeden díl, viděl jsem snad všechny a tehdy mi to připadalo celý takový hafo strašidelný. Teď bych se nad těmi příběhy spíš pousmál, ale dávám pět hvězdiček a to z nostalgie. Pro kluky a holky do desíti let ideální seriál. ()

Rockwood

To už je dávno co to vysílali na jedné stanici... myslím SUPERMAX. A to bylo něco... když sem se na nějaký ten díl podíval, tak pak to mělo své následky kolikrát :-D. Čtyři body a to bze debat. ()

H.Gordon

Kdybych to teď viděla poprvé, tak bych tomu rozhodně 4 hvězdičky nedala. Ale milovala jsem to jako malá, když jsem se koukala na supermax a musím říct, že je to perfektní "dětský horor". Už jenom ta znělka je snadno zapamatovatelná, zábavná, trochu ponurá a velice chytlavá. Jsem ráda, že jsem jako dítě měla možnost koukat na tento seriál, který jsem tak vyhledávala. Navíc jsem milovala táboření a spaní pod širákem a horory jsem si vyprávěli vždy, když jsme mohli. ()

Lukiš

Průměrný seriál, kde si parta v noci u ohně vypráví děsivé příběhy. Některé příběhy jsou povedené, některé jsou špatné... ()

unagi

Najstrašidelnejšií seriál v mojom dectve. Vždy s bratom sme si sadli pred telku a už sme sa báli. Vždy keď sa škrtla zápalka prebehli zimomriavky a už sme čakali na príbehy o ktorých sme sa potom rozprávali v detskej izbe. ()

Matros

Tak tohle jsem jako malej miloval. Tenhle seriál mi myslím dost pomohl budovat kladný vztah k hororům, který mám dnes. Některé epizody byly samozřejmě slabší (některé snad i hrozné), ale většina byla velice povedená, ať už jde o skvělou atmosféru, příběh a nebo pointu. Na kanadský seriál dost dobré. ()

Raimok

V té době to bylo něco originálního, co jsem sice nevyhledával, ale když už to běželo, rád jsem se podíval. A vím, že jsem se dokonce občas bál i ve dne. 56 % ()