Reklama

Reklama

Ve jménu našeho Pána

(seriál)
  • USA The Righteous Gemstones
Trailer 2
USA, (2019–2023), 16 h 36 min (Minutáž: 28–58 min)

Tvůrci:

Danny McBride

Hrají:

Danny McBride, John Goodman, Walton Goggins, Valyn Hall, Edi Patterson, Adam Devine, Cassidy Freeman, Tony Cavalero, Tim Baltz, Troy Anthony Hogan (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(27)

Obsahy(1)

Danny McBride (Boj o ředitelnu) se vrací na HBO v komediálním seriálu, který vypráví příběh světově proslulé televangelické rodiny s dlouhou tradicí deviantního chování, chamtivosti a charitativní činnosti – to vše ve jménu Pána Ježíše Krista. McBride hraje hlavní postavu Jesseho Gemstonea, který se považuje za průkopníka v duchovní hře. To, co vybudoval jeho otec Eli Gemstone (John Goodman), se rozhodl vzít a rozšířit pro modernější publikum. V seriálu se dále představují Edi Pattersonová v roli Jesseho sestry Judy; Cassidy Freemanová jako Jesseho žena Amber; Tony Cavalero coby bývalý satanista Keefe Chambers, zachráněný Jesseho mladším bratrem Kelvinem (Adam Devine). Tim Baltz hraje Judyina snoubence BJe a Greg Alan Williams zase Martina Imariho, konzervativního Keňana a Eliho pravou ruku. (HBO Europe)

(více)

Videa (7)

Trailer 2

Recenze (22)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Komedie?? 1) Podvodníci s vírou jsou zejména ve Státech zřejmě dost běžný úkaz. Ovšem od filmů s touto tématikou čekám buď drama, duchovní rozměr anebo zábavu. Podvodníci mají být odporně hnusní nebo šarmantně zábavní. Zde tomu tak není._____ 2) Podvodnická rodina - tlustý otec s dvěma obtloustlými syny - pozoruhodně postrádají jakékoli charisma, tragický či duchovní rozměr. Dokonce i můj oblíbený 67letý John Goodman (otec) byl pečlivě zbaven svého obvyklého šarmu. Jako bych sledoval zdramatizovaný díl českých šmejdů. ()

Antaeus 

všechny recenze uživatele

Ha! A máš to! Kto? No ty! Ty, kto si myslíš, že za svatou oponou je všetko na porádku. Tento "dokument" zo života kazateľov jasne ukazuje, že v sakristii to po omši pekne žije (a nie len tam). A keď sa o tom aj natočí skryté videjko, trapnosti typu "nepokradneš" či "nezabiješ" idú bokom. V mene pána, samozrejme.. ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Podobne ako neskoršie série Eastbound and Down a Vice-Principals je to niekde na úrovni strašne bizarnej dramedy. McBride a spol. sa nesnažia robiť vtipy v každej scéne, ide im skôr o vytvorenie absurdného sveta, kde je v podstate každá postava pošuk a kde môžu do sýtosti improvizovať. Každopádne Misbehavin' je hit roka. ()

Tjaden 

všechny recenze uživatele

Po devadesátkovém mulletu (Eastbound & Down), následovaném sestřihem "nízko postaveného gangstera" (Vice Principals), si Danny McBride nechal vyčesat příhodného Elvise, aby tentokrát mohl tepat do fenoménu tzv. televangelistů. Téma zhýralých pastorů-celebrit, kteří ždímají své věrné ovečky, rozhodně skýtalo potenciál. Ten však dle mého názor nebyl naplněn. Oproti dvěma zmíněným seriálům tvůrci v The Righteous Gemstones dost změkli a se svým charakteristickým drsným a nic nešetřícím humorem se rozhodli šetřit na úkor rodinného dramatu. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S01: Máte-li rádi ten styl humoru, není o čem přemýšlet - tady to je McBride do třetice (po E&D a VP) a s tím vůbec nejlepším z americký komedie, tentokrát ve světě televangelistů a absurdních megakostelů. Bezkonkurenční jak v rovnováze srandy s krimi a hloubkou, tak po stránce nářezových míst, promyšlených postav a top herců. Takový Keefe mě rozbil snad kdykoli se dostal do záběru. Hrozně dobrý. 90% ♪♫ S02: 75% S03: 80% ()

Galerie (767)

Související novinky

Nový film Lucy Guadagnina nabírá obsazení

Nový film Lucy Guadagnina nabírá obsazení

01.06.2021

Režisér Luca Guadagnino (Dej mi své jméno, Suspiria) má v budoucnu natočit novou verzi mafiánského dramatu Zjizvená tvář, ještě předtím si ale italský auteur hodlá natočit malé nenápadné drama Bones … (více)

Reklama

Reklama