Teal´c sa od svojho priateľa Brta´cema dozvedá, že jeho synovi Rya´covi majú implantovať symbiont. Teal´c sa preto vracia na domovskú planétu Chulak. Teal´c sa tomu snaží zabrániť a v sebaobrane zabije kňaza, ktorý mal implantáciu vykonať. Lenže vzápätí sa od svojej ženy dozvie, že implantácia je jediný spôsob, ako Rya´covi zachrániť život, pretože je ťažko chorý a umiera. Podarí sa Rya´ca zachrániť? (TV JOJ)

kwoky

Tealc je pro rodinu ochotný riskovat vše. Bratac je zase starý zkušený bojovník s dobrými hláškami. Za mě dobrý :) Oneill: "-Takže... poslouchejte mě." Bratac: "-Uděláte, co řeknu já." Oneill: "-Fajn." ()

Xeelee

E10 ⤶ Drey'auc, Rya'c a mistr Bra'tac vstupují na scénu a dozvídáme se, že jaffští rebelové existují. To je prakticky vše důležité z celé epizody, což je hodně málo. Epizodu zachraňnuje jen perfektní Bra'tacův herecký výkon. ⤷ E12 ()

ben666

Dozvídáme se něco z Teal'cova soukromí. Poznáváme jeho rodinu - ženu Drey'auc a syna Rya'ca a rovněž jeho učitele - mistra Bra'taca, který svede pěkný souboj O´Neillem. pohodová epizodka. ()

KM Phoenix

Výborný Bra'tac (Tony Amendola), ale to je na tomto dílu tak všechno. Jinak objevíme Teal'covu otravnou rodinu (která se s dalšími díly bude jenom zhoršovat) a navštívíme starý známý Chulak. ()

Mistr119

Trošku odpočinkový díl, seznámení s Braet'acem a Teal'covým synem, pokus o zabránění obřadu dání goaulda, ale nevíme, co si od toho Teal'c sliboval, když za chvíli by Rya'cova imunita stejně kolabovala... Ničeho nedosáhli, jen zachránili spackané a seznámili se s novými osobami. Do přidané hodnoty snad jen citát s mostem. :) ()