SGC prijíma signál od majstra Bra'taca. Namiesto Bra'taca však na Zem prichádza jaffská žena Shan'auc s tým, že ju posiela Bra'tac. Má pre pozemšťanov zaujímavé informácie. Objavila spôsob ako komunikovať so svojím symbiontom a môže s ním zdieľať jeho spomienky. Goa’uldie larvy sa rodia s genetickou pamäťou a prístup k takýmto spomienkam by bol pre SGC neoceniteľný. Takéto informácie by mohli výrazne pomôcť v boji proti Goa'uldom. Podľa nej je vraj jej symbiont pripravený pripojiť sa k Tok'rom a zveriť im všetky svoje znalosti. (TV Markíza)

Diskuze

Doplh29

Doplh29 (hodnocení, recenze)

Jediné co jsem na tomhle díle moc nepochopil, proč se Teal'c  pomiluje s Shan'auc a pak ještě říká že by sní chtěl žít po zbytek života. Když je ještě v době mi žena Drey'auc žila.. Sice jo, potom co ji nabídl bydlení Frotak tak jo manželství zrušila. Ale pak jsem měl dojem že se dali zas dohromady než pak odešla se synem Rya´c do země světla. Ale fakt jsem to od Teal'c v téhle epizodě nepochopil jak se mohl vyspat s touhle kněžkou a pak ještě všude říkat že sní chce strávit zbytek svého života. Kdo ví jak by ji přijal jeho syn Rya´c..