tenista

Mr.Bean je legenda, kterou v tomto žánru asi už nikdo nepřekoná. Navíc Rowan má moooooc pěknou dceru ;o) Kdo by to do něho řekl. ()

FrankieCZ odpad!

Když se Douglas ve svém komentáři ptá je-li možné tuto "věc" nemilovat, nezbývá mi než mu odpovědět: "Ano je. Je dokonce možné tento seriál nenávidět!" Jsem živoucím důkazem... ()

stainboy

Jan Werich dokázal hodiny bavit publikum, aniž by řekl jediné sprosté slovo. Mr. Bean to dokáže, aniž by řekl jediné slovo. Ryzí, krystalická komika. ()

LuNaj

Jedna z největších předností Mr. Beana je jeho "trvanlivost". Skeče můžete vidět i 10x a pokaždé se u nich dostatečně nasmějete. ()

Pavlunka odpad!

Bože,bože,bože...jak se tak inteligentní člověk jako je Rowan Atkinson može snížit k natočení takto stupidního filmu se nikdy nepochopila. Jeho herecký výkokon je opravdu dobrý,ale to je tak opravdu všechno co bych Mr.Beanovi pochválila. ()

Mire

Kult a legenda. Ďalšie slová sú úplne zbytočné... A vy čo dávate odpad! a jednu-dve hviezdy, zobuďte sa a skúste tomuto humoru pochopiť, nie je to nič ťažké ;) ()

HarlanWade

Asi nejvtipnější seriál všech dob. Rowan Atkinson by si zasloužil medaili za filmové zásluhy. Být tam totiž někdo jiný, než on, skončilo by to pravděpodobně největší katastrofou v dějinách kinematografie. ()

Katte

Co díl to perla. Kdo by se nezasmál opravdu originálním řešením problémů a každodenního života pana Beana. Když se k tomu přidají i pohyby a grimasy Rowana Atkinsona tak se musí smát snad každý. ()

Hrabovo

Neodolatelné, vtipné, nápadité, věčné! Mr. Bean je dospělé dítě, které zkoumá obyčejné věci tak, jak to děti dělají a s naivní vírou, že je vše dovoleno, udělá občas pěknou levárnu, kterou mu ale právě proto musíme odpustit! Má něco společného s počátky filmu a jeho drobné etudy jsou vždy úžasnou studií problému (nová televize, zubař). Zato jeho pokusy o prezentaci v celovečerních filmech nudí. ()

Moonrise

První díl jsem viděl už před mnoha lety na ČT1 o Silvestru. Postava Mr. Beana řeší každodenní situace většinou logikou malého chlapce. Hercovi mimické dovednosti ani nepotřebovali ústní projev a většinu dialogů tvoří citoslovce. Geniální. ()

petite fille

klasika charakterového humoru. pre mňa nesmrteľný vo svojich najstarších scénkach (filmy nemusím). toto je jeden z tých prípadov, kedy som rada, že je tých dielov tak málo, lebo sú o to plnšie a vyváženejšie. ()