Simpsonovi

Ukázka z filmu
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

hellstruck (hodnocení, recenze)

ClintEastwood: A už kvůli tomu bych na to prostě koukat nemohla.. :) Nestojí mi to za pozornost,když tvůrci nemají vlastní představivost. Jojo..  je pravda,že poslední série jsou slabší,ale mě to pořád baví.

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

hellstruck: Někdy vykrádají, to je pravda, ale jinak se tak z 90% snaží jít svou vlastní cestou. Ale jinak o.k. Shodneme se na tom, že se neshodneme. :-) Ale nic ve zlém, pro mě jsou Simpsonovi srdcovkou od dětství, takže v pohodě.

hellstruck (hodnocení, recenze)

ClintEastwood: Mně by to třeba tolik nevadilo,ale první díl co jsem viděla,měl skoro totožný příběh s jiným ze Simpsonů,takže mi to připadala jako totální vykrádačka,parodie a nevím co ještě. Nelíbilo se mi to..
Ale zkrátka se shodneme na tom,že se asi ohledně FG vs. Simpsonových neshodneme :)))

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

hellstruck: Je to věc názoru a nic jiného, to tady asi nevyřešíme. :-) Například já mám rád oba tyto seriály - každý pro něco jiného, protože jejich typ humoru a situačního vtipu je naprosto odlišný. Kdybych měl ale porovnat poslední série žluté rodinky a FG, tak zvítězí na celé čáře Griffinovi.

hellstruck (hodnocení, recenze)

Folwar.: Já budu..viděla jsem pár dílů FG a nezasmála jsem se,obzvlášť proto,že u jednoho dílu byl děj skoro stejný jako u jednoho staršího od Simpsonů.Ale to stejně nemá cenu rozebírat :)

Folwar. (hodnocení, recenze)

Děkuji. Prozřel jsem. Jinak je ti jasné, že kameňáky jsou jen fragmentem celého "Humorového koláče" - tedy nebavíme se zde o humoru obecně, ale pouze o typu vtipu. Já za sebe mám Simpsonovi raději, ale ani sebevětší fanatik tohle popírat nemůže.

hellstruck (hodnocení, recenze)

Folwar.: Že by se kvůli humoru ty seriály neměly srovnávat,to možná ano. Ale že TY si myslíš,že má Family Guy lepší humor neznamená,že tomu tak je. Většina lidí co znám,by řeklo pravý opak a pak jsou zase lidé,kteří by s tebou souhlasili..ale to neznamená,že má pravdu jen jedna z těch skupin,spíše obě,protože na to prostě každý kouká jinak..Jestli myslíš,že žiješ ve světě,kde máš pravdu jen ty,tak asi musíš psát z nějakého blázince,jinak nevím :D :D

Folwar.:Ámen!:D
Ajo,já zapomněla,vy vlastně,ó všemocný pane,nikdy nemáte názory,jen pravdu!:D ..dospěj :)

Folwar. (hodnocení, recenze)

Mezi názorem a pravdou je ovšem rozdíl. Takže si dál naivně respektuj názory druhých, jednoho dne to jistě pochopíš. Džisys!

hellstruck (hodnocení, recenze)

Ano,to teda JE vec nazoru,kazdy nemusi souhlasit s tim ze maji lepsi gagy nez v Simpsonech-))dzisis,na csfd je cim dal vic blbcu co nerespektuji nazory jinych...

Folwar. (hodnocení, recenze)

Ne, to opravdu není. Je to jednoduše obecný fakt. Jakož i to, že se Family Guy zaměřuje na užší vrstu diváků než Simpsnovi. Vůbec bych tyto dva seriály nesrovnával.

boshke (hodnocení, recenze)

Family Guy ma uzasny kamenaky, urcite mnohem lepsi nez Simpsonovi (a to mam Simpsny radsi), ale je jich zatracene malo...

Mr.Hudson

Mr.Hudson (hodnocení, recenze)

Griffinovi bych s tímto seriálem nesrovnával, oba dva seriály jsou na podobný způsob, ale jsou úplně rozdílné a to především v humoru. Zkrátka někomu se líbí tohle někomu druhému zas něco jiného a někomu oboje ( můj případ )

hellstruck (hodnocení, recenze)

Taky mi Griffinovi přijdou jako takový chabý pokus o druhé Simpsony,každopádně někdo má holt jiné chutě:))

LEGACY

LEGACY (hodnocení, recenze)

retzrz
ty si děláš prdel to je jedna velká parodie na Simpsony. nechápu proč jsou z toho všichni tak ucákaný. ale tak dobře někdo má vkus takový a druhý zase jiný. Pokuď nemáš v obl. třeba Pojištovnu tak je to ještě neztracený.

LEGACY

LEGACY (hodnocení, recenze)

HELLERcz
mílý hellere tuto otázku si už také dlouho pokládám, snad nám někdo odpoví. snad dobře

HELLERcz

HELLERcz (hodnocení, recenze)

Nemáte info, kdy se začne vysílat 23.série s CZ dabingem na Primě Cool (pokud tomu tak vůbec bude ?)

TheRaven (hodnocení, recenze)

ClintEastwood: Si piš. Přijeď do Prahy na čtvrteční předpremiéru a pak na jednu zajdeme. ;-)

TheRaven (hodnocení, recenze)

boshke: Však jasně, i když problém už pak vidím spíš ve změně stylu, který každému nepadne. A popravdě o dvacítce to taky neřeknu. U mě osobně má tak 75 %.

ClintEastwood: bod (jen bez těch tří teček)

jurama525

jurama525 (hodnocení, recenze)

boshke: Ja třeba tvrdím že vy dva máte pravdu . Už to upadá epizody už nejsou tak skvělé jako třeba dejme tomu prvních 10 serii. Na druhou  stranu je mam rád a když už to není ten nadprůměr co to byl jak to začalo , tak bych řekl že na to jak dlouho to jde jsou poslední serie čistý průměr . Už ne tak super směšné ale pořád se na to da koukat .

boshke (hodnocení, recenze)

TheRaven: Uz jsem pochopil, ze ja, Clint a nam podobni jsme tu v mensine a je tu dost lidi, kteri nove serie zerou. Ale stejne. O pate serii ti rekne 99% fanousku, ze je skvela a nadupana. Kolik jich to rekne o dvacitce? 70%? Min? Vic?

TheRaven (hodnocení, recenze)

boshke: No vidíš, a jako by to nebylo psáno o pár řádků níž. Tady je ten zásadní rozdíl, že tobě se sice nové serie nelíbí, ale nám mnohým stále ano a pořád stejně jako za starých časů. Ano, jsou tam i nějaké slabší díly, ale to bývalo v tom tzv. "zlatém věku" taky. Pro mě osobně byla 21. serie vynikající, hodnocení kolem 90 %, nejlepší od šestnáctky. Takže mluvit o hanobení kultu naní zrovna na místě. Tak za mě, jen ať točej dál, ale pokud budou nároky dabérů příliš vysoké, tak se asi nedá nic dělat. Je to sice stále jedinný seriál, který pravidelně sleduju, ale těch 500 dílů mi snad už nějak vydrží, i když už tam mam epizody, které jsem bez přehánění viděl 50-100x.
A na odlehčení, kdo uhádne, ve kterém díle najdeme tuhle hlášku, má u mě colu. ;-): "skvělý, teď mám na varleti mravence" (řekl bych, že velmi lehké)

boshke (hodnocení, recenze)

Nechapu, jak se s tim muzes tak lehce smirit, kdyz Ti nekdo hanobi kult. S PB mas naprostou pravdu (mne se tedy libila i dvojka), podobne jde z kopce Futurama (o filmech ani nemluve), dolu sel i Trpaslik, dolu sli Ajtaci (ctyrka je priserna), HIMYM je posledni dve sezony akorat bliti. Takhle bych mohl pokracovat jeste hodne dlouho. Neprijde mi to dustojne jako pro fanouska. Jejich motivace je jasna a pochopitelna, co nejvic se na tom napakovat, dokud to frci, ale mne z toho zadne prachy nejdou. Ja jako divak vidim jen, ze serial (zde si muzes dosadit temer jakykoli) jde do sracek, protoze z nej nekdo chce vytriskat posledni petnik (to plati samozrejme i pro filmove serie). Proto mam tak rad britske serialy - Kancl, dve serie po sesti dilech (Gervais odmita tocit dalsi, aby zachoval kult), Black Books - tri serie po sesti dilech, Little Britain - tri serie po sesti dilech,..... Opravdu nechapu, jak ti to muze nevadit divat se na tu nastavovanou kasi... No, muj nazor je jiz zrejmy, pro dnesek jsem domluvil, jdu si pustit Rockyho :) Howgh!

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Podívej se na to takhle. Prison Break měl opravdu dobrou možná první sérii a z jejího úspěchu vyvařil tři další. Dobrá byla čtvrtina. Simpsonovi byli v těch "nejlepších" letech nějakých deset dvanáct let. Nebudu se zlobit, jestli z nich vyvaří dalších třicet let

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června