Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

Diskuze

TheHelper

TheHelper (hodnocení, recenze)

Jediný, na co se ti moderní simpsonovi (posl. 2-3 série) zmůžou jsou laciný odkazy na všechny možný seriály/hry/zboží. Není náhodou že mají najednou všichni ve Springfieldu Apple. Dojná kráva je dojná kráva... Každopádně dle mého měli Simpsonovi skončit už před lety. Takto si vycucají zbytek důstojnosti.

na příspěvěk reagoval Echelon1

Stallone (hodnocení, recenze)

Já jsem generace, která zažila právě příchod Simpsonu na český filmový trh. Koukal jsem na ně od malička, přes pubertu a dospělost. Každý díl klidně několikrát, Proto se na to nedívám jen jako na seriál, ale i na takový koloběh života a pro mě to má svojí duši. A právě ta duše se s novými sériemi ztratila.

Jak tu někdo psal. Je to trapné. Někdo, se směje trapným věcem, aby si připadal důležitý a moudrý, Tento seirál ale trapně nezačínal, trapný nebyl a trapný je až nyní.

Koukněte se na povahy Barta nebo Homera. Na to jejich chování teď a před 20 lety. To jsou úplně jiní lidé. Příběh je stavěn na lepší grafice a tak si tvůrci myslí, že tím oslňují, Není to tak. Inteligentní člověk pozná, že je něco špatné už po několika málo konverzacích v seriálu.

Tak se hergot podívejte na starší díly viz. Maxi Obr.

V těch nových dílech už prostě vypadli kultovní hlášky. Například:

Homer dělá pro pana Burnse tzv. opičku. Za peníze se Homer zesměšňuje před lidmi úkoly, které Burns Homerovi zadává. Při jednom takovém ho v trapné situaci uvidí Lisa a je zklamaná, že Homer ztratil svojí důstojnost. V tom Homer razantně změní svůj postoj a hrdě povídá: Co s takovými ´´špinavými penězi´´ ? Vyhodím je !!!!!!!!!!          Lísa: Ale tati, na světě existuje tolik chudých a hladovějících dětí.                      Homer: HMMM,  Máš pravdu, koupím si pušku :o)

Tohle je kult. Nová série je jen ubohost.

germiny

germiny (hodnocení, recenze)

Pro mě byl hrozný zlom už ve výměně dabéra pro Homera - sice ty série ještě byly fajn, ale už to pro mě prostě nebylo ono. No a v nových mi absolutně vadí Bartovo chování, kde se z takového fajn hajzlíka od vedle stal normální vychcaný zm*d, kterého bych asi umlátil :-D

easer07

easer07 (hodnocení, recenze)

To jsem tu jediný, komu se ty nové řady líbí ? Samozřejmě, že staré jsou lepší, ale nutnost je odsuzovat kvůli tomu, že jsou trapné, když se tomu smějeme. A jaký je cíl seriálu ? Humor..

na příspěvěk reagoval Apolskis, Gryphon

Stallone (hodnocení, recenze)

Co jsem právě z těch novějších viděl, tak dělají z těch postav hlupáky a čekají, že se tomu lidé budou smát. Homer ve starších řadách byl dokonalej. Byl to frajer. Oni z něj dělají tupce a čekají, že se tomu lidé budou smát. Také se mi nelíbí ty nereálné scénky. Absolutně nereálné a nenavazující na sebe. Příběh nemá děj a pointu.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Dneska zrovna běžela trochu světlejší epizoda s tím ztraceným autobusem plným dětí. Ta Ottova hláška o zabitým bezdomovci co ho chtěl prásknout mě dycky dostane :D

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

taky ten zlom vidím tak nějak okolo 20. série.... na ty série 20. a více se dívat dá, ale nejni to ono, a jak tady už zaznělo, někdy je to občas i skoro "trapné"...

reich

reich (hodnocení, recenze)

Mohly by udělat další díl, kde byl postavičky z Futurami. To je jeden z dílů, ke kterému se nejčastěji rád vracím z posledních serií.

Stallone (hodnocení, recenze)

Nedávno jsem viděl v televizi několik nejnovějších dílů a nedalo se na to dívat. Bylo mi dokonce trapně. Přišlo mi, že dělají z těch postav cíleně hlupáky, scénky trapné a hloupé. Jako by ty postavy nepřemýšleli a celé to bylo špatně.

Starší díly si určitou reálnost zachovávali, měli určité mantinely, jestli mi rozumíte, ale jednotlivé scénky a situace nových dílů je nemají. Je mi to dost líto. Dnes jsem si z nostalgie pustil díl MAXI OBR a smál jsem se celou epizodu. To je prostě vtipné, reálné, super. Ale jak tu píšete, minimálně od 20. série je to KO.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

1.-16. série byla špica 17.-20. série byla ještě celkem fajn, od dalších sérií kvalita rapidně upadla dolů a bylo to díl od dílu, ale celková vtipnost už je hodně dole ...

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Stallone

Myslím, že 15.-16. už sa začalo uberať dejovo k dnešku ale zlom nastal asi v 19. sérii, odvtedy sa to uberá len tým doterajším smerom, čo sa týka humora a deja.

Stallone (hodnocení, recenze)

Těch 5* si seriál Simpsonovi zaslouží za tu první polovinu sérií. Která myslíte, že byla poslední ´´koukatelná´´ série?

Máte někdo nějaké vysvětlení, z jakého důvodu se vtip celého seriálu tak rapidně změnil? (změna vedení, někdo, kdo k tomu nemá vztah apod.) Vždyť se už na to dlouho nedá dívat a já si stále dokola pouštím ty staré, dobré epizody. Ty měly totiž srdce, vtip a příběh.

Nyní je lepší grafika, ale všechno je tam tak hloupé. Ani nemá cenu ty chyby vypisovat, to každý rozumný člověk prostě asi vidí.

na příspěvěk reagoval Echelon1, Hank_Scorpio

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

Nie to by lepšie nebolo. Ak sa ti to nepáči tak to pozerať nemusíš. A pre tých ostatných je dobre že seriál pokračovať bude.

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června