Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

animaxis

Poslední dobou mi na Simpsonech něco nesedí.První a druhá série byly dobré,od třetí až do dvacáté druhé série byly ještě lepší,ale ty poslední dvě série byly jako co?!U 23. jsem se ještě dost bavil,ale všiml jsem si,že už skoro v každém díle musí být nejaká slavná osobnost,aby to tu současnou Ameriku vůbec bavilo a navíc myslím že je to tvořeno pro čím dál mladší publikum,protože původní humor Simpsonů se už prakticky úplně vytratil.24. série stála kromě čtyř dílů totálně za houby a navíc jeným dílům,než těm čtyřem jsem se skoro vůbec nesmál.Jinak je ale seriál jako celek skvělý a vždy mě pobaví alespoň trošku,většinou hodně.Edit:Tak nic,už snižuji na čtyři a kdyby nebylo starých sérií tak dávám dvě.Každý díl ted na dvě minuty odkazuje na něco populárního a pubertáci se u toho tlemí jako malý fakani a myslí si jak jsou chytří,když uhádnou z jakého filmu co je,ale mě to prostě vadí.Od doby,co vyrazili Groeninga jde seriál z konce a měl by skončit a ne jen přežívat. Ještě ale musím pochválit dabing jedné postavy.A tou je školník Willy. ()

smrt.ka

Vůči všem uživatelům ČSFD se snažím být stoprocentně tolerantní - naopak si vážím těch bláznů, kteří si troufnou dát "kultovnímu filmu" dvě hvězdičky. Ale co budu živa nepochopím, jak někdo dokáže dát Simpsnům méně, než pět. Ne a ne a ne! Měla jsem tenhle seriál ráda už dávno před tím, než jsem si uvědomila, jak moc je geniální. Viděli jste, jak Homer naboural do té ztrouchnivělé chajdy, na které byla cedule "Rodinný dům Matta Groeninga"? Slyšeli jste toho komentátora basseballu říkat "...A tak, i jako víra v Ameriku celého světa, je ten míček...pryč"? Tak co je geniální, když ne tenhle kreslený americký protiamerický seriál, prošpikovaný vtipem a "životními moudry" zároveň? ()

Pája=)

Opravdu jednou ze záhad světa je mi Jak se mohl tento seriál dostat na první příčku CSFD v kategorii seriály. Asi mám nějaký zvrácený humor a tenhle nejsem schopný pochopit. Ale že jsem se snažil. Díval jsem se na to v originále, díval jsem se na to s dabingem. Vybíral jsem udajně nejlepší díly ale vono nic. Proč koukat na seriál když každým dílem skončí stejně. Zase všechno skončí tím že budou šťastná malá rodinka. Ať už je Homer milionář nebo rockový kytarysta nebo cokoliv tak už předem víte jak to skončí. Je to jako se koukat na jeden díl pořád a pořád dokola. Vtipné scénky a vtipy nejsou vtipné. Opravdu jsem se u Simpsonů nikdy nezasmál. Příjde mi to že Simpsonovi mají nálepku vtipného seriálu a ostatní se bojí ji odtrhnout, protože tak by přiznali že žili celý život ve lži. Nakonec jsou to tři hvězdičky ale jen tak tak... ()

Noviik

Šílená rodinka ze Springfieldu nás baví už několik let a rozhodně to není konec. Některé díly jsou sice slabší, ale jiné zase naprosto vynikající. ()

wendelin9

No k tomuhle stavebnímu kameni všech kreslených i nekreslených seriálů snad není co dodavat. Kdo by neznal legendarni zlutou rodinku ze Springfieldu...(?)... I 5* je pro tuto nekonecnou zabavu malo :P ()

MJMilan

Myslím si že The Simpsons není ani třeba komentovat. Skvělý seriál. Pro dospělé sranda, pro děti příběh v každém dílu. Kdo v dnešní době neví kdo je Homer Simpson??? :-) ()

okkac

Do 11. řady je to geniální, ale pak nastal velký úpadek a tak nové díly už nevyhledávám, vyjma Speciálních čarodějnických dílů - ty snad nezklamou nikdy. ()

Benjamin-L

Neznám nikoho kdo by neznal Simpsonovi. Další seriál který je můj oblíbený a určitě nejsem jediný.Od první serie do jedenácté to prostě nemělo chybu ale potom už to ztrácelo tu vtipnost. Ale stejně se mi líbí skoro všechny díly. ()

Splasher

Kritika společnosti (nejen té americké) je nejsilnější zbraní tohoto seriálu. Musím vyzdvihnout český dabing, který velmi pomáhá. ()

veertiik

Lepší seriál bych těžko hledal.Akorát je škoda, že tvůrci nevědí, kdy přestat...moje hodnocení je k 1-19 řadě ()

Madlenka26

Nedokážu si bez nic představit ani jediný den, bez budhistky Lízy, prevíta Bárta, hospodyňky Margee a třešničkou na dortu, nepopsatelného Homera. Viděla jsem každý, ale opravdu každý díl nejméně 3x...Nikdy nesmí skončit...seriál, který doprovází můj život. ()

Nivenx

Není pochyb o tom, že Simpsonovi je nejpopulárnějším animovaným seriálem všech dob. Ale měl bych pár poznámek. Každopádně mě dokázali velice bavit, ale v některých dílech mě neuvěřitelně nudili a říkal jsem si pro sebe co je to za kravinu. Několikrát se mi stalo, že už autoři neměli co originálního vymyslet a začali se opakovat. Kdybych měl hodnotit zvlášt' díly ze začátku série tak do 3/4 tak by to bylo za 100%, ale jelikož to hodnotím jako celek, tak dávám 80%, protože ode mě si více Simpsonovi nezaslouží. ()

eisha3

KLASIKA. Seriál, který běží dýl, než jsem na světě. Seriál, který jsem v televizi sledovala od malička a sleduju doteď. Mnoho hodin strávených u televize. Ralph Wiggum je můj hrdina! ()

flyboyeda

Tento serial me nikdy neprestane znovu a znovu udivovat svym okouzlujicim a mnohdy dost extremnim humorem. Naprosto souhlasim s panem LiVenturou... :) ()

Mylouch

Jediný seriál, jehož každý díl by si zasloužil samostatný profil. Dokonalá stylizace animace, invenční příběhy se spoustou společensko-sarkastických narážek a kulturních odkazů, kongeniální dabing. 6.hvězdička za ♫ hudbu, sedmá za čarodějnické speciály. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června