Simpsonovi

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scénář:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (více)

bohyyy

Zlatá éra tohohle seriálu je už asi nenávratně pryč. Posledních pár sérií už není tak politické nekorektní jako v minulosti, kvalita gagů šla o krapet dolů, ale úplně ze všeho nejvíc mi vadí, že tvůrci udělali z Homera karikaturu sebe sama _________ Prvotřídní kvalitu nelze držet věčně. Hvězda dolů. PS: Prvních asi 20 řad je naprostá úžasnost. ()

Giordi

Naprosto skvělej seriál, který už doprovází diváky od data mého narození. To je ale bohužel i jeho problémem. Poslední série už za moc nestojí, autoři nedostávají nápady a vykrádají tak červenou knihovnu (epizody s Lízou v centru dění jsou utrpení) a jiné filmy, většinou ty pro teenagery. Humor už taky není co býval. Oblíbené postavy: Homer,pan Burns, Krusty, dr. Dlaha ()

Rado9LH

Seriál, ktorého časti samozrejme výhradne s neskutočne kvalitným českým dabingom môžem momentálne pozerať na Prima Cool alebo Joj Plus stále donekonečna a stále neprepnem. Vyslovene ma nudia len "muzikálové" časti, keď spev dominuje pred príbehom. Je pravda, že nové "moderné" časti, odkazujúce na produkty "zahryznutého jabĺčka", či FB ma už tak neberú, preto len 95%. ()

1denis17

Táto žltá rodinka moje srdce získala, keď som bol malý. Úžasný humor ma dakedy až rozosmeje, hlavne keď robí niečo Homer. Jedno veľké pozitívum pre mňa je, Simpsonovci idú s dobou. Teda, že sa tam objavujú nové výdobytky súčasnej doby. Simpsonovci patria medzi moje najobľúbenejšie seriály všetkých dôb. ()

Nitram_Lark

Seriál popisující život žluté rodinky nesoucí jméno Simpsonovi. Otec Homer s jeho humorem a "hloupostí" je snad nejoblíbenější postava vůbec. Matka Marge je slušná a zodpovědná žena. Dcera Lisa je chytrá a velmi ráda se učí. Bart je rošťák a svými kousky většinou naštve celé své okolí. Nejmladší dcera Maggie je už po celou dobu co se seriál vysílá úplně stejná, nestárne, neumí stále mluvit. No to vlastně každá z postav v podstatě nestárne. Jejich slušný, pro Homera otravný, soused Flendrs má v seriálu důležitou roli jako dobrý křesťan. Seriál nikdy nezklame a zaručeně pobaví. Nejraději mám čarodějnické speciály s nádechem hororových příběhu. Seriál mám opravdu rád a proto jej hodnotím pěti hvězdičkami. ()

Pritok

do takej 14tej serie je to super, do 18 sa to este dalo nejak pozriet do 21 som to s odrenymi usami dokazal pozerat znudeny, ale vyvinulo sa to na uplny shit, mali by to uz zabalit. ()

ElVory

Obyvatelstvo Springfieldu a hlavně animovaná žlutá rodinka = nejlepší komedie! K tomu snad ani není co dodat. Jako třešničku na dortu pak beru český dabing, je to snad jediný seriál u kterého máme dabing lepší, než je samotný originál. 95% ()

Alekks80

Mám je radši než sesterskou Futuramu i když je to hodně podobný. Asi se s tím dokážu líp identifikovat nebo co, když je to ze současnosti. Každopádně je to asi nejlepší kreslený seriál, co jsem viděl. ()

Malcolm337

těžko se k tomuhle seriálu přistupuje, na jedné straně máme geniální díly z 90. let, na druhé straně máme nekoukatelný odpad. Bohužel odpad už dávno převyšuje to dobré a hodnocení tomu holt musí odpovídat. ()

kuri-noha

Grandiózní a především chytrá zábava pro publikum celého věkového spektra. Hodnotím ovšem prvních cca 12 sérií. Simpsonovi totiž (nepřekvapivě) ukázaly pokles, který v dějinách televizních show nemá obdoby. Z naprosté geniality až do exkrementů. 1.-12. řada: 5/5... 13.-15. řada: 4/5... 16.-17. řada 2/5... 18.-nekonečno: 1/5. ()

Tuard

Seriál, který je jeden z nejlepších. Bez Homera a Barta, by byl seriál poloviční! 25 minut na jeden díl je ideální, člověka to neodradí! Nedokážu si představit život bez Simpsonů. ()

lepinla792

Do čtvrté série to byla nuda, moralizující poučky, slabý humor. Ale od páté je to bomba, zatím jsem viděl do 23., jenom nemám moc v oblibě čarodějnické díly. ()

Dumaru

Existuje niekto kto nepozná Simpsonovcov? Nie každý ich má rád, ale každý ich pozná, aj to je úspech. Tento seriál je zvláštna kombinácia žltých postavičiek večne bojujúcich so svojimi osudmi, či už sa jedná o mrzutého Homera ktorého po rádiových dávkach v elektrárni upokojí len poriadna dávka piva a telky, Marge ako ženou v domácnosti, učenlivou Lisou, malou Maggie ktorá všade lozí a samozrejme neposlušného syna Barta, experta na prúsery. Narozdiel od mojich obľúbených sitcomov Frasiera a Tie roky sedemdesiate Simsonovci nepatria k seriálom, ktoré môžem pozerať dookola lebo by ma unudili. Ale žlťáskom dávam kvôli kultu plný počet,,, ()

PurN

Když se občas podívám na jakýkoliv díl Simpsonových, tak mě vždy rozesměje po tolika letech, i když jsem ten díl viděl třeba desetkrát. Dokud mi slouží zrak a sluch, tak se na ně budu dívat do nekonečna a ještě dál. Inu, poslední série už nejsou to, co bývaly, nicméně, tento seriál má v mém srdíčku vždy místo. ()

andk

Kvalita během jednotlivých sérií docela kolísá. V prvních řadách se Simpsonovi trochu hledají a charaktery postav se stále ještě formují. Naopak zhruba od patnácté série už Simpsonovi bohužel jedou na autopilota a většina dílů nudí. Ale mezi čtvrtou až desátou nabízejí Simpsonovi možná nejlepší zábavu, která na televizních obrazovkách kdy byla. Rozumem čtyři hvězdy, srdcem pět. ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června