Epizody(13)
-
Spontaneously Combustible / Curse of Katana (S02E01)
-
Monsters Are Real / This is your Brain on Ickis (S02E02)
-
Into the Woods / Krumm Gets the Dreaded Nolox (S02E03)
-
Mayberry UFO / I Dream of Snorch with the Long Golden Hair (S02E04)
-
Garbage Ahoy / Goin' (Way) South (S02E05)
-
Monster Who Came in from the Cold / Puppy Ciao (S02E06)
-
The Rival / Hats Off (S02E07)
-
Eau de Krumm / O'Lucky Monster (S02E08)
-
Rosh-O-Monster / The Tree of Ickis (S02E09)
-
History of the Monster World: Part One / Fear, Thy Name Is Ickis (S02E10)
-
Quest for the Holy Pail / Garbage in, Garbage Out (S02E11)
-
A Room with No Viewfinder / Krumm Rises to the Top (S02E12)
-
The Five Faces of Ickis / Bigfoot, Don't Fail Me Now (S02E13)
Hrají
Charlie Adler
USA
Nejlepší seriály:
Family Dog (1993) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Christine Cavanaugh
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
David Eccles
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
Thornberryovi na cestách (1998) (seriál)
Gregg Berger
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Tim Curry
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Za zdí zahrady (2014) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Xander Berkeley
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Rodney Saulsberry
USA
Nejlepší seriály:
Lakers: Vzestup dynastie (2022) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Bruce Weitz
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Dorian Harewood
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Jim Belushi
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Kevin McBride
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Babylon 5 (1993) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Scott Weil
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
I Am Weasel (1997) (seriál)
Mark Klastorin
Nejlepší seriály:
Spawn (1997) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
Diane Delano
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Candy Clark
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Jeffrey Jones
USA
Nejlepší seriály:
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Beverly Archer
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Drobečkové (1990) (seriál)
Andy Houts
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Duckman: Private Dick/Family Man (1994) (seriál)
Bill Fagerbakke
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Jake Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
V odborné péči (2008) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)