USA,
(2002–2004), 7 h 53 min
(Minutáž: 23–24 min)
VOD (1)
Epizody(20)
-
Velká výměna / Spongebob plavčíkem (S03E01)
-
Vítej do klubu / Krásný mořský koník (S03E02)
-
Jednou si kousnout / Šikana (S03E03)
-
Hnusný hambáč / Krabice pro hlupáky (S03E04)
-
Supermořec a Ploutvokluk 4 / Sladké vězení (S03E05)
-
Zimní radovánky / Krabsovy poklady (S03E06)
-
Reklama / Chybějící desetník (S03E07)
-
Zákaz vstupu pro sraby / Luxusní restaurace (S03E08)
-
Krabs je robot / Hra na rodinu (S03E09)
-
Malování / Manuál nového zaměstnance (S03E10)
-
Večírek k pohledání (S03E11)
-
Čokoláda s oříšky / Supermořec a Ploutvokluk 5 (S03E12)
-
Nový student / Lastury (S03E13)
-
V pravěku - Uch (S03E14)
-
Velké šnečí závody / Krize středního věku (S03E15)
-
Znovuzrozený Krabs / Měl jsem nehodu (S03E16)
-
Krabí svět dětí / Kempování (S03E17)
-
Ukradená identita / Planktonova armáda (S03E18)
-
Ztracená epizoda - Mořská houba, která uměla létat (S03E19)
-
Spongebob a škrtič / Hloupé vtípky (S03E20)
Hrají
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Rodger Bumpass
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Bill Fagerbakke
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Alan Smart
USA
Nejlepší seriály:
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
The Critic (1994) (seriál)
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
C.H. Greenblatt
USA
Nejlepší seriály:
Grim & Evil (2001) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Chowder (2007) (seriál)
Ernest Borgnine
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka (1995) (seriál)
Martin Olson
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Phineas & Ferb (2007) (seriál)
André Sogliuzzo
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
Susan Boyajian
Nejlepší seriály:
Ray Donovan (2013) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Everybody Hates Chris (2005) (seriál)
Margaret Hou
Nejlepší seriály:
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Sirena Irwin
Nejlepší seriály:
Ellen (1994) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)
Mary Jo Catlett
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)