Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Entertainment)

Diskuze

Psychor

Zrovna obor malby je celosvětově hodně rozšířený a trvá už stovky let, takže se i "diváci" přizpůsobují. Kinematografie je už od počátku svého času brána jako výdělečná a pokud se zamyslíme nad tím, z jakého důvodu lidé chodí do kina, dojde nám, proč se na světě točí tolik takových "sraček". To pravé umění je většinou oceněno až po autorově smrti.

Sayko

Ano, ale ve svém odborném příspěvku poukazuji na odstrkávání kvality do sféry jakéhosi undergroundu. Pokud se zde někdo zabývá výtvarným uměním na vyšší úrovni, tak mu jistě neunikl fakt, že věhlasná světová muzea vystavují mistrovská díla, která jsou laickým návštěvníkům velmi často intelektově zcela nepřístupná. Nedokážete odpovědět na jejich význam? Váš problém. Žádný ředitel muzea zkrátka nebude ignorovat abstraktní umění a za každou cenu do výstavních síní tlačit pop-art, aby oslovil nevzdělané masy a zvýšil tak návštěvnost. V kinematografii je tomu bohužel přesně naopak.

na příspěvěk reagoval Sayko

Psychor

Avšak takhle snad funguje svět, ne? Vždy je pár těch nejlepších a zbytek průměrný, tak to je ve všech odvětvích.

na příspěvěk reagoval Psychor

Nevka

Jakožto zdejší hororový expert dávám Nikol10 za pravdu. Kina si bohužel velmi často pletou královský filmový žánr s kanálem nenáročné zábavy vhodné pro celou rodinu a prostředkem odreagování pro mládež. Snímky typu Countdown nemají v kinech co pohledávat. Jsou ostudou žánru a degradují ho na roveň prostoduchých komiksovek. Kvalitní horor musí šokovat, provokovat, atakovat naše komfortní zony, přinášet permanentní znejistění. A na takový v českých kinech narazíme jen svátečně.

na příspěvěk reagoval Sayko, Nikol10

Sayko (hodnocení, recenze)

Tyjo nevim proč, ale i přes to, že film smrdí solidní sračkou, něco mě na projekci táhne. Ta myšlenka odpočtu dní nezní vůbec špatně a trailer je celkem najetej, ale to u snímků této ráže bývá.

na příspěvěk reagoval ALIENka_

Příspěvek byl smazán administrátorem.

ALIENka_

ALIENka_ (hodnocení, recenze)

Kudly4

tak na to nemá smysl ani chodit do kina, to bych tam zase viděla samý třináctky, který by mi zkazily celej film, protože za celou dobu nikdy nezavřou hubu :D

NajkyyX

Ego jsem rozpustil v kyselině. Své vysoké odbornosti využívám pouze k tomu, abych prostřednictvím fundovaných predikcí umožnil ostatním uživatelům šetřit jejich čas a peníze. Bohužel jsou tu ale i tací, kteří význam něčeho takového nechápou a mou šlechetnou snahu blokují nesmyslnými podněty, argumenty a výpady.

na příspěvěk reagoval gein

Psychor (hodnocení, recenze)

Očekávám navýsost generický horor, s kterým není radno ztrácet čas. Jakožto zdejší hororový expert tak Countdown k projekci rozhodně nedoporučuji.

na příspěvěk reagoval NajkyyX