Tvůrci:
Mike McMahanHudba:
Chris WestlakeHrají:
Tawny Newsome, Jack Quaid, Noël Wells, Eugene Cordero, Dawnn Lewis, Jerry O'Connell, Fred Tatasciore, Gillian Vigman, Paul Scheer, Gabrielle Ruiz (více)Epizody(10)
-
Twovix (S04E01)
-
I Have No Bones Yet I Must Flee (S04E02)
-
In the Cradle of Vexilon (S04E03)
-
Something Borrowed, Something Green (S04E04)
-
Empathalogical Fallacies (S04E05)
-
Parth Ferengi's Heart Place (S04E06)
-
A Few Badgeys More (S04E07)
-
Caves (S04E08)
-
The Inner Fight (S04E09)
-
Old Friends, New Planets (S04E10)
Hrají
Max Grodénchik
USA
Nejlepší seriály:
Podfukáři (2004) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Jeffrey Combs
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Gotham (2014) (seriál)
Chase Masterson
USA
Nejlepší seriály:
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Star Trek: Lower Decks (2020) (seriál)
Flash (2014) (seriál)
Wil Wheaton
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Troy Baker
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Andy Richter
USA
Nejlepší seriály:
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Final Space (2018) (seriál)
Pan Nakládačka (2013) (seriál)
James Sie
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Carl Clemons-Hopkins
USA
Nejlepší seriály:
Policie Chicago (2014) (seriál)
Star Trek: Lower Decks (2020) (seriál)
Stále v kurzu (2021) (seriál)
Chris Perfetti
USA
Nejlepší seriály:
Jedna noc (2016) (seriál)
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Hledání (2014) (seriál)
Oscar Montoya
Nejlepší seriály:
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Final Space (2018) (seriál)
Minx (2022) (seriál)
Charlotte Nicdao
Austrálie
Nejlepší seriály:
Blue (2018) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Please Like Me (2013) (seriál)
Kimiko Glenn
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Vanessa Marshall
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Final Space (2018) (seriál)
Debra Wilson
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
The Boondocks (2005) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Gideon Adlon
USA
Nejlepší seriály:
Rozvedený se závazky (2010) (seriál)
Star Trek: Lower Decks (2020) (seriál)
Pacific Rim: Země nikoho (2021) (seriál)
Rachel Dratch
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Janelle James
USA
Nejlepší seriály:
Corporate (2018) (seriál)
Star Trek: Lower Decks (2020) (seriál)
Černé pondělí (2019) (seriál)
Wendie Malick
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Jack McBrayer
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Oškliví Američané (2010) (seriál)