Reklama

Reklama

Santa Barbara

(seriál)
  • USA Santa Barbara
USA, 1984, 2137x45 min

Hrají:

Marcy Walker, Judith Anderson, Nicolas Coster, Bruce Gray, Abe Vigoda, Leigh McCloskey, Robin Mattson, Jeff Allin, Jane Sibbett, John Callahan (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Tento seriál běžel kdysi dávno na NBC. Měl 2137 epizod. Děj se točil okolo bohaté Capwell rodiny Santy Barbara. Ještě tam je několik jiných rodin, od soupeře Lockridge rodina k skromnější Andrade a Perkins rodiny, jehož životy znají stejná trápení. (duklak2)

Recenze (16)

Rejže 

všechny recenze uživatele

90. léta přivábila řadu těchto seriálů. TV Nova byla jejím hrdým distributorem. A sledovanost byla veliká. Po 25 letech sklízí tyto seriály jednu nálepku jmenující se odpad. Zajímalo by mne, zda by tento názor byl i v té době, kdy každý vyčkával na další a další díl... :-) Dnes mne překvapuje snad jen to, že jsou to 80.léta, kdy se toto zrodilo v USA. Santa Barbara byla první z vlašťovek pro termín Nekonečný seriál... možná ano. ()

Reklama

DocBrown odpad!

všechny recenze uživatele

Jojo, to byly casy. Moje prvni a posledni telenovela, videl jsem par dilu nez mi doslo, ze je to totalni kravina. Jenze bohuzel to zahledla ma matka, ktera se toho chytila daleko vice a pak kazdy den blokovala televizi. Kdyz jsem jednou rozladil Premieru (tusim abych se mohl divat na Gumidky), tak byla temer nepricetna. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama