Raya a drak

• USA Raya and the Last Dragon (více)

Kdysi dávno ve fantazijním světě Kumandry žili lidé a draci v harmonii. Kdykoliv pak zlověstné nestvůry nazývané Druuni ohrožovaly zemi, draci se pro záchranu svých lidských přátel obětovali. Nyní, o 500 let později, jsou tato monstra zpět a osamělá válečnice Raya, se vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka a hrozivé Druuny zastavila jednou provždy. Během své cesty však zjistí, že k záchraně světa nebude zapotřebí jen dračího kouzla, ale především i důvěry. (Falcon)

nela_h

Pěkně udělaná pohádka. Animace je nádherná, celou dobu jsem obdivovala vlasy hlavní hrdinky:D příběh nic převratného sice nepřinese, ale zase není zbytečně překombinovaný, takže ideální film pro celou rodinu. ()

Leira

Krásná synergie léty prověřeného příběhu, nadstandardního vizuálu, řádné dávky emocí kořeněné rodinou, přátelstvím, důvěrou a láskou, opepřenými nenávistí a zradou, zabalené do hávu epického legendárního příběhu ze smyšlené země se svými vlastními pravidly založenými na tradicích někde mezi Čínou a Japonskem a ozdobené dojemnou hudbou z pera J.N.Howarda. Film, který nezklame nepříliš vysoká očekávání. ()

Eridan_

Epický svět s humornou nadsázkou a citlivým a citovým přesahem. Tohle se povedlo. Jeden z mála animaků, na který se chci podívat znovu. ()

Black Widow a Cruella míří na Disney+

Black Widow a Cruella míří na Disney+

24.03.2021

Špatné zprávy pro kina, dobré zprávy pro nedočkavé diváky. Studio Disney čerstvě oznámilo, že vedle tradiční premiéry v kinech dorazí snímky Cruella a Black Widow rovněž ve stejný den i na… (více)