Královna Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) a Dora Milaje (Ivy Haralson) bojují o ochranu svého národa před zasahujícími světovými mocnostmi poté, co se rozšířily zprávy o smrti krále T’Chally. Zatímco se obyvatelé Wakandy snaží přijmout svou další kapitolu, hrdinové se musí spojit a s pomocí Nakii (Lupita Nyong'o) a Everetta Rosse (Martin Freeman) vytvořit nový svět pro království Wakanda. (Falcon)

Diskuze

TheDarKnig

Ironically enough, Ishigami a Fujiwara sú tam asi najzábavnejšie postavy :D joa samozrejme Hayasaka YO xd nečakal som, že ma proste teenage romcom bude takto baviť, a že to bude pravdepodobne najlepšj romcom aký som kedy videl.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, W.Dow

Jugamaru

Jugamaru (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

"Bohužel Disney má rád gaye a lesby jen do tý doby, než mu začne jít o prachy." Kdyby to byli "jen" lesby a gayové Ale tahají tam transky i nebinárky, do jejich Disney channel programu, to že to zatím necpou do Pixaru to je jen otázka času, když tam je nová ředitelka která prohlásila, že do konce roku bude většina postav LGBTQ+ což má pravdu, protože i už i Obi- Wan nám zapadá do škatulky LGBTQ ze Star Wars. A bude hůř. Myslím si, že je naprosto v pořádku když se lidi ozývají na Youtube, Twitter, a všude jinde. Stejně tak je naprosto v pořádku že jsi napsal že Black Panther bude woke mrdka, protože ano bude to woke mrdka, stejně jako komiksy, kde několik superhrdinu je LGBTQ+ a už i spider-man. Sere se to všude a začíná to být nechutné, tenhle film nebude výjimkou, jestli už tu bude nebinár. Nechodit na ty sajrajty a nepodporovat je, to je tak jediné řešení, protože když přestanou mít z toho prachy tak pak přehodnotí kde udělali chybu a pro koho vlastně ten obsah tvoří jestli pro fanoušky nebo pro aktivisty.

https://insidethemagic.net/2021/07/dinsey-non-binary-the-owl-house-ad1/  ( nebinárek)

https://www.popbuzz.com/tv-film/news/ravens-home-disney-transgender-nikki-juliana-joel/  (trans)

https://nypost.com/2022/03/30/disney-executive-wants-more-lgbtqia-minority-character/ (disney ředitelka)

https://www.reddit.com/r/StarWars/comments/w6i8og/obiwan_kenobi_is_revealed_to_be_bisexual_in_the/ ( obi-wan bisexual)

TheDarKnig

Nejlepší fanservis za dlouhou dobu jsem viděla u Skeleton Knight in Another World :D Kde hlavní hrdina kontroluje princeznu když se převléká v lese po přepadení, už jsem si chtěla povzdechnout další šmírák prostě klasika, anime co skončím sledovat po pár minutách a pak se ukáže, že jen vyhlíží okamžik kdy ho nebudou sledovat aby obral mrtvoly :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Ingtar2

Tak zrovna tyhle příklady jsou z opravdu kvalitního anime, kde perverze/fanservis snad vůbec není, resp. sexualita, perverzní vtípky či diskuze o sexu působí přirozeně a velmi realisticky někdy až vzdělávacím dojmem (vzhledem k tomu, jak nápaditě je tenhle romcom pojatý).

na příspěvěk reagoval W.Dow, Ingtar2

Uživatel TheDarKnig smazal svůj příspěvek.

Ingtar2

Sakra, nenávidím psaní na mobilu, mělo tam být perverzáci :D

Jo, ale nejsou jen tohle, jen nějakých 99% procent z nich :D

na příspěvěk reagoval Ingtar2

Uživatel W.Dow smazal svůj příspěvek.

W.Dow

Branderson je najväčší fantasy spisovateľ súčasnosti, to je proste fakt o ktorom svedčí napríklad jeho Kickstarter... nemôžem sa dočkať až sa dostanem k ďalším jeho knihám, zatiaľ som z Cosmere prečítal len Elantris...

vegetol.mp

Proč ne? Některé pořady pro "děti" mají mnohem větší kvalitu, než hrané a ignorovat je jenom pro to, že jsem starší než cílovka by bylo dle mě hloupé. Avatar: The Last Airbender, má skvělé budování světa a vývoj postav, Dragon Princ zajímavé fantasy, She-Ra také skvělý postavy atd. Je to asi sejné jako ignorovat anime protože je japonské a tam jsou podle některých jen perverzi a zvrhlíci :D nebo Young Adult knihy protože jsou to jen romaťárny a fantasy bez hloubky atd.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Ingtar2

Uživatel W.Dow smazal svůj příspěvek.

Ingtar2

Nikdo není dokonalý :D I když jeho knihy bych si nenechala asi kvůli tomu ujít, každý má právo na svůj názor :)

na příspěvěk reagoval Ingtar2

vegetol.mp

Na r/fantasy som včera (alebo možno dnes rano idk) videl článok od LGBT človeka ktorý tvrdil, že odmieta čítať Brandona Sandersona len preto, lebo v roku 2007 bol proti homosexuálnym svadbám. A prekvapivo veľa ľudí mu dalo za pravdu. Čiže..  nemáš zrovna pravdu. V Amerike je to o dosť iné.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, W.Dow

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

W.Dow

Ale filmy např. o lesbických párech točily i dřív, jen ta propaganda nebyla tak otravná. Stačí se podívat na Bound od Wachovských nebo na Desert Hearts z roku 86.

na příspěvěk reagoval W.Dow

vegetol.mp

Protože někteří jsou hysterky a jde o prach, stačí se podívat jak některým trhá žilku už to co tam je :D

W.Dow

Kvalitu nad kvantitu, něčeho takového se u velkých studií nedočkáš. Tak to vždy bylo a vždy bude. Ale to se už opakujeme.

na příspěvěk reagoval W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Ano, Disney to dělá pro prachy, nikdo není samaritán ovšem aspoň to boří tyhle tabu, v roce 2000 by nikoho ani nenapadlo natočit něco jako She-Ru, nebo že by v The Legend of Korra nakonec hrdinka neskončila s fešákem :D Stejně jako vzniklo x jiných pořadů, jo na každý jeden dobrý je deset špatných ale tak už to chodí, když něco je nové. Sama chci spíš kvalitu nad kvantitu.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, vegetol.mp

vegetol.mp

Tak asi bys musel udělat nějaký průzkum, zda jim to je či není jedno. :) Podle mě je fajn, že stále větší část populace dostává víc a víc možností a práv, jenom problém je, že někteří lidé situace využívají k tomu, že se snaží společnost rozdělit. Další k problematice přistupují přehnaně zapáleně. A jiní se nechávají manipulovat, protože je jim tak dobře.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

W.Dow

To není míchání jablek s hruškama. To, že se chlapi, co tvrdí, že jsou ženský, cpou do ženskýho sportu, je výsledek stejnýho nátlaku LGBT+ skupin, jako je cpaní gay polibků do filmů pro děti. Je to výsledek stejný propagandy. Bohužel Disney má rád gaye a lesby jen do tý doby, než mu začne jít o prachy.

na příspěvěk reagoval W.Dow, Jugamaru

vegetol.mp

To už ale mícháš jablka s hruškama, to už je věc jiná, stejně jako s tím sportem atd. Ovšem to je věc která časem poklesne, aspoň si můžeš představit jaké to pro některé je koukat několik let jen na prince a princezny :D

Posuny v marvelovském kalendáři

Posuny v marvelovském kalendáři

04.09.2023

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

95. Ceny Akademie ovládlo Všechno, všude, najednou