Hra na oliheň - Série 1 (2021) (série)

Kganbu (S01E06)

(epizoda)

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí. (Netflix)

oasismanik

Táto časť má všetko presne to, čo pri pozeraní nemám rád: hrozné naťahovanie, nudné dialogy, veľmi okaté hranie na city a najhoršie na tom je, že všetko dopadne úplne presne tak ako očakávate, predsa len tie najdôležitejšie postavy nezabijú. Ani jednu. Na druhej strane pekne premyslené a aj zahraté, tak taký priemer, ale pre mňa osobne zatiaľ asi najslabšia časť, ešte slabšia ako tá druhá. A starký mvp! ()

baruss

Scenáristi absolútne nevyužili možnosť na extrémny dejový zvrat a vo fifty-fifty hre nechali vyhrať všetkých favoritov. Dokonca väčšinu z nich from behind (po tom čo už slušným spôsobom prehrávali = asi im riadne drbe). To je ako keby na MS vo futbale vyhrali všetky penaltové rozstrely favoriti. Tento seriál mohol byť jednou z najlepších olympiád všetkých čias, ale úrovňou prekvapení nedosahuje ani len zďaleka level skorumpovanej olympiády v Moskve 1980. Za tú dejovú priehladnosť a výhry dejových favoritov je na mieste nazvať epizódu slovami: S***vená Liga. ()

warrenur

Tentokrat velmi dobra psychologicka hra, sustredujuca sa vylucne na hracov, vacsinou z nasho 10koveho tymu a ich zivotne pribehy snahy a pohnutky, opat v mnohom bezne vylucne v korejskych filmoch. Podla mnozstva nadsenych hodnoteni, je vidno, ze je to pre divakov prekvapenim. Odporucam, sledovat viac filmov z tejto krajiny. :) 80% A nas undercover-detektiv si v neznamom prostredi, ktore je prekvapujuco "slabo" monitorovane veselo "detektivci". heh ()

Frajer42

Spoilery! Tak tentokrát vybrali tvůrci z rukávu hru z kategorie těch psychologických a rozdali si to spolu páry. Velmi emotivní ztvárnění hry kuličky, kdy v momentě, kdy tvůrci odhalili, že půjde o hru pro páry, tak jsem očekával, že nepůjde o spolupráci, nýbrž o litý boj, kde se občas někdo nestyděl sáhnout po nekalých praktikách a využít mentálních slabin protihráče. Oceňuji, že se to obešlo bez sentimentu, jak bývá u Korejců takřka pravidlem. Přesto bych si dovolil nesouhlasit s většinou a tento díl za úplný strop nepovažuji. [80 %] ()

Trevor

Nádherný výsmech do ksichtu libtdárnej spoločnosti. Dôchodca zotrie celú túto chorú spoločnosť a samotný Netflix si neuvedomuje ako zotrel sám seba. Jedinými hráčmi, ktoré hrali férovo boli klitorisáčky. Feministky všetkých krajín spojte sa!!! Aký to paradox s porovnaním ako v jednom nemenovanom South Parku všetky sebavedomé alfasamice ohovárajú deti inej rodiny. Pochopiteľne všetci muži sú hajzli a aby sme sa vrátili k najobľúbenejšej téme feťákov z Netflixu, pastor ktorý sa modlil k Bohu zakiloval svoju ženu a dieťa pochopiteľne zneužíval. Aký to paradox k vedúcim detských táborov či už v Čechách alebo na Slovensku, ktorí svojich zverencov zneužívajú a hrajú sa na skautíkov spätých s prírodou a sú, pochopiteľne, odporcovia viery. Krutý direct do vlastnej tváre a vlastného obrazu spoločnosti, ktorú sa akože jediný libtdárdi snažia zmeniť na lepšiu... ()

• Když se Kang Sae-Byeok (Jung Hoyeon) a Ji-Yeong (Yoo-mi Lee) baví během hry s kuličkami o tom, kam by chtěly jet, až hra skončí a budou bohaté, Ji-Yeong zmíní herce Lee Byung-Huna a jeho hlášku: „Jeď na mojito a dej si sklenku Malediv,“ z filmu Inside Men (2015). Lee Byung-Hun si v tomto seriálu zahrál postavu Front Mana. (kesinaa)