Tvůrci:
Dong-hyeok HwangRežie:
Dong-hyeok HwangScénář:
Dong-hyeok HwangKamera:
Hyeong-deok LeeHudba:
Jae-il JungHrají:
Jeong-jae Lee, Hje-su Pak, Sung-tae Heo, Ha-joon Wi, Yoo-mi Lee, Yoo Gong, Jung Hoyeon, Anupam Tripathi, Yeong-su Oh, Paul Nakauchi, Byung-hun Lee, Donald Chang (více)VOD (1)
Série(2) / Epizody(18)
Obsahy(3)
Stovky hráčů na mizině přijmou zvláštní pozvánku na dětskou hru. Uvnitř na ně čeká lákavá cena, ale může je stát život. (Netflix)
Hrají
Jeong-jae Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Star Wars: Akolytka (2024) (seriál)
Hje-su Pak
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Sung-tae Heo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Ha-joon Wi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
18 Eogein (2020) (seriál)
Yoo-mi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Euisayohan (2019) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Yoo Gong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Kávový princ (2007) (seriál)
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Jung Hoyeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Anupam Tripathi
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
IC 814: Únos do Kandaháru (2024) (seriál)
Yeong-su Oh
Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Paul Nakauchi
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Byung-hun Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Donald Chang
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Právník na doživotí (2020) (seriál)
Znovu 20 (2015) (seriál)
Tom Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Ah-in Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Byutipul maideu (2016) (seriál)
Joo-ryeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Sparkling Watermelon (2023) (seriál)
Mal-geum Kang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gungeomsa Dobeleuman (2022) (seriál)
Moře klidu (2021) (seriál)
Jully Lee
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Ji-ha Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Yang Mal-bok
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Dong-hyun Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)