Univerzální voják: Zpět v akci

• USA Universal Soldier: The Return (více)

Bývalý univerzální voják Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme) je nyní především ovdovělým otcem milované dcerky Hilary. Svou profesionální kariéru ovšem nezanedbává a jako technický expert se podílí na přísně tajném vládním projektu, který rozvíjí ideu vraždících strojů k dokonalosti tím, že k řízení bojové jednotky používá supercomputer S.E.T.H. Nečekané problémy se zdánlivě dokonalou technologií nastanou ve chvíli, kdy se kontrolní počítač postaví proti svým lidským tvůrcům a jako osobní stráž použije neporazitelné univerzální vojáky. Zrádný S.E.T.H. tuší, že největší problémy bude mít s ostříleným veteránem Deverauxem a aby ho předem zpacifikoval, organizuje únos jeho dcery. Tím se ale dopouští sebevražedné chyby, protože Luc udělá všechno pro to, aby nemyslícím vrahounům natrhl triko i slezinu, zpacifikoval vzpurný počítač a zachránil Hilary. Akce může začít... (oficiální text distributora)

Deywid odpad!

Existujú filmy výborné, dobré, priemerné, podpriemerné, zlé a katastrofálne... tento film si zaslúži samostatnú kategóriu - imbecilita na n-tú.... ()

outsider

Hey, já to vydržela až do konce...:-) snad úplně první film tohohle žánru co jsem dokoukala...už proto si to ten bod zaslouží. I když vlastně ani nevim co mně u toho přinutilo sedět (že by to napětí jak to vlastně dopadne?! :-D). No, ne ten bodík je za hudbu, jediná věc co se na tomhle filmu povedla. Jinak to působilo celý tak ňák trapně. ()

Vakomlok odpad!

Superpočítač S.E.T.H. mě v podstatě pobavil, ale to je asi tak vše. Krásný příklad naprosto zbytečné a nepovedené jedničky. ()

Rathalos

Ja absolutne nesuhlasim s hodnotenim tohto akcneho sci-fi filmu a zaroven pokracovania,mne sa to velmi pacilo,ani chvilu som sa nenudil,kopec akcie,bitiek a strelby a Van Damme je borec...:-) ()

#47

Za co mě pánbůh trestá...Univerzální voják byl jedním z nejlepších filmů JCV, ale tohle pokračování bylo prvním krokem do sra*** ()

Hopkins odpad!

nudný děj , nudná zápletka, a už bych to nebral jako film do kin spíše jako bečkovka , poslední výstřel a pokus o natočení nějakého filmu za každou cenu. ()

Axident odpad!

Konečně jsem se dočkal a mohu vysolit svůj první "odpad!". Obvykle si vybírám filmy, které se mi budou, jak mám důvod se domnívat, líbit. Tenhle kinematografický skvost na mě vykoukl v pzdních hodinách na naší báječné TV Nova a nejméně 20 minut jsem od něj nedokázal odtrhnout oči, nevěda, že tenhle "vypiplaný" druhý díl už devět let existuje. Jean-Claude je fascinující, jeho "do "O"" chůze je maximální, dialogy "vypilované" a scénář, nenacházím slov. Existuje mnoho filmových žánrů, ale tohle zaslouží vlastní šuflíček, opravdu se totiž jedná o maximálně "dotaženou" věc. Alespoň pár minut stojí za to vidět - to se totiž hned tak nevidí :o) Já vydržel asi dvacet, až do okamžiku, kdy se Van Damme dokolíbá svou kachní chůzí do ložnice své rozkošné dcerušky a řce: "chceš si promluvit, broučku? -proč musela zemřít maminka, tatínku? musíme věřit, že Bůh měl dobrý důvod si ji vzít k sobě, spinkej, zlato." Načež se odebere do obýváku a usne, svírajíc rodinný portrét s ženuškoua dcerou, ještě v dobách životnosti, na své supermanovské hrudi, aby se mohl na druhý den (zřejmě, tak daleko mé masochistické sklony nesahaly) vydat znovu na tažení proti univerzálním vojákům, vymknutým kontrole. Vow! ()

Pavelpi odpad!

Připitomělé pokračování prvního dílu.Opět se ukazuje čím více pokračování,tím větší slabota.Jiný režisér,jiní herci a nad vším se tyčí Van Damme,jako hrdina.Podle mě tento film patří do Pralesní ligy. ()

Deratizer

Film je trochu jiného ražení než by divák po prvním dílu čekal, ale já jsem se u něj bavil, souboje jsou přehledné a je jich dost, film má komický nádech, zábava je to dobrá. ()

Hapretor odpad!

Univerzální je tento počin akorát v tom, jak moc mě znudil, zprudil, znechutil, rozladil. Tento počin se tedy dá použít univerzálně k naprostému oddělání diváka, který se chce podívat aspoň na průměrně dobrý akční snímek. No jo, taky co bych chtěl od Jean-Claude Van Damma, že? ()

helloween93 odpad!

Po skvělé jedničce přišel velmi ubohý pokus o pokračování, kde ani nehraje Lundgren. Divím se, že na to ten Van Damme kývnul, protože tohle je sračka na druhou. ()

GOREGASM odpad!

Ukrutná blbost a velmi strmý kvalitativní sešup od prvního dílu, který sice nebyl taky žádný zázrak, ale natočil ho Emmerich. Pro dabléra Mela Gibsona, Mica Rodgers šlo o režijní premiéru a derniéru at the same time a naprosto oprávněně. Akce, na které by to mělo stát, je více než tragická od střihu po kreativní nasnímání. Ve stejné bažině se brodí taky celé herecké komando, kterému tentokrát svým neumětelstvím nekraluje Velký Žán (ale nasmějete se taky dosyta, hlavně jeho jako vždy nefungujícímu humoru), ale člověk s kapustou místo hlavy (no offense, neznám ho osobně ;-), Bill Goldberg, kterého je třeba vidět, abyste pochopili můj zaujatý postoj. Tohle ani s třemi promile. 0% ()

Torgal

Po tom čo som napozeral množstvo filmového hnoja musím hodnotenie zmeniť z odpadu na 1*. Stále je to strašná blbosť s absolútne nevyužitými záporákmi, ale tak zlé ako napr. Únik z Alcatrazu to ani zďaleka nie je. Hoci hlavný rozdiel od skutočných odpadov je, že tento film nemal rozpočet rovnajúci sa nule. 2+/10 ()

Skleni odpad!

Oproti jednotke neuveriteľný pokles v kvalite. Príbeh je univerzálny. Herci sú:univerzálny. Tech. prevedenie je univerzálne. Film je:HNUS!. 10% ()