Chrustyn

Susanne Bier je expertka na vztahové film a v této minisérii se vydává do vod detektivky, ale pořád si udržuje svůj styl a více než na samotné pátrání po vrahovi se soustředí na jedno na první pohled dokonalé manželství, které však je plné tajemství. Rozuzlení slabší, ale celkový dojem velice dobrý a Nicole mi sedla jako dlouho ne. ()

vanadium

Zezačátku pomalé a nepříliš zajímavé, ale postupně to graduje a graduje až do brutálně napínavého a nejlepšího možného konce. Skvěle zahrané (není divu, když je tam tolik hereckých kapacit). Z důvodu chybějících a postupně průběžně dávkovaných informací si prakticky až do posledního dílu nemůžete být jistí, kdo je vrah. Takže to zjevně vidím dost opačně než mnozí zde komentující. Souhlasím ale s tím, že to mohlo být kratší a svižnější. ()

Vyhy

Kdyby nebylo natahované prostřední části, tak to má větší grády. Přesto musím uznat, že to mělo skvělou atmosféru a divák fakt netušil, jak to tedy je, až do samotného konce. Taky cením, že se tvůrci nevydali cestou šílených zvratů, ale drželi se při zemi. Skvělí herci, zajímavý příběh, dokonalá právnička, a konec zaujal. Takže spokojenost. ()

Radko

Veru, Mal som to vedieť, že pôjde o ďalší z nadhodnotených veľmi priemerných krimiseriálov. Klame telom zvolených populárnych hercov. Ale v niečom bol užitočný. Do budúcna pri výbere toho, či si nejaký seriál pozriem, treba byť ostražitejší. Pretože v pomere k filmu, ktorý z tohto mohol byť, išlo o vyše štvorhodinovú stratu času. Akože mne to zase nejako extra nevadí. Navyše ani zďaleka nešlo o odpad, lenže je rozdiel, ak miernemu nad-priemeru venujem hodinu a pol alebo 5 a pol hodiny voľného času. ()

M.i.k.e

jeden z těch seriálů.který mi (podobně jako třeba podobně laděné Sedmilhářky) sednul natolik,že jsem neměl potřebu v něm hledat mouchy - jakkoliv by to šlo.Snad jen ten konec byl takový ne úplně nepovedený,ale po všech těch odhaleních a zvratech sem čekal asi trochu něco intenzivnějšího - jiného.Z herců jasně nejlepší staromódní zmrd Donalda Sutherlanda.Naopak u Granta sem kolikrát nebyl schopen rozpoznat,jestli je tak dobrej a nebo úplně marnej...80% ()

• Herec Michael Devine, který hraje detektiva Paula O'Rourkea, byl skutečným detektivem seržantem newyorské policie i v reálném životě. (MTHRFCKR)

Zemřel Donald Sutherland

Zemřel Donald Sutherland