Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Diskuze

LOOOL (hodnocení, recenze)

Kri-kri

Ani tento skvost jsi na Barrandově nezaznamenal?

Ono vlastnictví tv Barrandov Čínou se nějak extrémně na složení programů neprojeví. Projeví se v deformování informací tak, aby odpovídali zájmům Číny. Ostatně proto si tam Čínská společnost koupila podíl. Kvůli zisku to určitě nebylo když je Barrandov pořád ve ztrátě. Což jenom dokládá jak to v Číně chodí. Neznám jiný stát kde by si soukromá společnost koupila nějaké média aby v takové míře propagovala názor svého státu a ještě za cenu že investice bude ve ztrátě...

freddy

Zřejmě je nezaznamenal téměř nikdo, soudě podle počtu hodnocení. No tak tam asi běželo pár stupidních akčních sraček (z kterých můžou mít radost leda tak zdejší cigoši typu Radiosuba) a nějaké dokumenty. Ale neobjevila se tam žádná ze seriálových verzí Opičího krále, resp. románu Vyprávění o putování na západ. Mimo toho jediného, co byl začátkem 90. let odvysílán na ČST vzniklo roku 1999 pokračování téže verze Xi you ji 2, dále pak animovaný seriál Xi xou ji (1997), Xi you ji (2010) a Xi you ji (2011). Tolik seriálových verzí celosvětově populárního románu a Soukup od svých čínských sponzorů nekoupí ani jeden! Že tak neučiní "veřejnoprávní" kavárenská televize, která pro jistotu už před mnoha lety nechala z politických důvodů z archivu smazat i dabing jediného u nás vysílaného seriálu z roku 1986 nikdo neočekává, ale že se žádný z těch seriálů neobjeví na TV stanici, kterou vlastní Číňané je nadmíru ostudné!

na příspěvěk reagoval RedAK

freddy

freddy (hodnocení, recenze)

Kri-kri

Žes nezaznamenal na Barrandově žádný čínský film nebo seriál, to moc nechápu, asi jsi špatně koukal. Zde namátkou několik filmů a dokumentárních seriálů z čínské produkce, které byly na Barrandově k vidění, reálně jich bylo více, než kolik zde uvádím:

Dokonce se vysílal i záznam z oslav čínského nového roku:

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Kri-kri

S tím Opičím králem jsi to docela trefil, fajnově by tam zapadl. Taky to byla odporná debilní pičovina pro dementy.

Dadel

Zklidni hormon, takový bordel, jako třeba v diskusi profilu Karla Gotta tu zdaleka ještě není.

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Kvuli Krikri jsem unbookl diskusi Nova CSFD a on ted blije i zde...

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

LOOOL

Kri-kri má otevřeně xenofobní, antisemitskou a proruskou rétoriku. Myslíš, že na tom je se sekundární gramotností tak dobře, aby si dohledal a ověřil informace, potažmo aby vůbec odboural cognitive bias a věřil zdrojům jako Hlídací pes?

LOOOL

Já takovéto informace především nemám zapotřebí vyhledávat, neboť, jak se zdá, na výsledném programu televize nemají sebemenší vliv. Za celých 10 let nebo jak dlouho TV Barrandov vysílá jsem tam nezaznamenal jediný čínský film či seriál, nanejvýš jeden japonský film, toť z asijské tvorby vše. Ale ono je to stejné i u jiných TV stanic. Na Dabingforu jsem se před pár lety dočetl, že Primu prý vlastní Švédové. A já si nejsem vědom toho, že by za 22 let existence Primy na ní běžel nějaký švédský film nebo seriál, ze zahraniční tvorby je tato stanice primitivů schopna vysílat pouze skopčáckou a americkou. Už mě vážně sere, že naše české TV stanice jsou v rukách zahraničních vlastníků, přičemž tvorba právě z jejich země se na té stanici absolutně nevysílá a kupují se nejlevnější odpady z jiných zemí. Zkurvený kapitalismus!

na příspěvěk reagoval freddy, LOOOL

LOOOL (hodnocení, recenze)

Kri-kri

"Nicméně, pokud Soukupovu TV Barrandov skutečně sponzorují Číňané" To neumíš hledat informace? Číňané vlastní 49% Barrandova. https://hlidacipes.org/cinane-jaromira-soukupa-v-jeho-mediich-stale-drzi-podil-a-k-cefc-se-uz-nehlasi/

Mimochodem, koupila to společnost CEFC, jejíž zakladatel Jie Ťien-ming je poradce prezidenta Zemana kterého v Číně zavřeli za hospodářskou kriminalitu... :D

na příspěvěk reagoval Kri-kri, Bluntman

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vy jste fakt děcka, jako pokud tady někomu trhá žíly, že něco má tolik a tolik%, tak tomu se musím smát. Jak kdyby měli zlevnit jídlo a zvednout všem platy, když premiér spadne na 0% : D mě se taky třeba nezdá 91% u Jokera a co s tím udělám? Nic. A podobný děcka už mi píšou do pošty jako anonymní hera jakej jsem zasranej kretén. Jeden už mi dokonce vyhrožoval i fyzickým napadením. Ha ha tak přesně takový děcka mě baví vytáčet k nepříčetnosti. I to je důvod mého hodnocení. No nic děti budu vám držet palce, aby jste z toho jednou vyrostly : D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Kri-kri (hodnocení, recenze)

Nicméně, pokud Soukupovu TV Barrandov skutečně sponzorují Číňané, tím víc mě tento člověk nasral, neboť měl jedinečnou příležitost od nich koupit 16ti-dílné pokračování Opičího krále z roku 1999, když už od těch sinofobních kavárenských kurev z Kavčích hor to očekávat nelze a on tuto šanci promarnil! Teď už nemám sebemenší pochyb, že jsou jeho pořady zodpadněny zaslouženě. Na oko si hraje na sinofila a rusofila, ale přitom ze zahraniční tvorby diváky zásobuje leda tak levnýma skopčáckýma sračkama. Aby začal vysílat asijskou tvorbu, to ho ani nenapadne, pokrytce!

na příspěvěk reagoval LOOOL, verbal

booczech

Na druhou stranu, Soukupův Barrandov alespoň sponzorují Číňané, tudíž to nejde z kapes českých občanů. Můžeš totéž říct i o rádoby "veřejnoprávní" Kavárenské televizi? Tam běží stejné sračky a dokonce i nebezpečnější (viz To se ví), protože manipulují s diváky, podsouvají jim záměrně lživé informace a vyvolávají rusofobní nenávist. A občané ať chtějí nebo ne, musejí tyhle kavárenské mafiány sponzorovat z vlastních kapes. To že je Soukupův Premiér amatérská břečka nic nemění na tom, že mě zdaleka tolik neirituje jako havloidi z Kavčích hor!

booczech

booczech (hodnocení, recenze)

A tady přesně vidíte proč je naše země v hajzlu, když je zde prostor a dívaci pro tohle! Za trest bych to dal sledovat těm číňanům kteří rozhodli o nalití miliardy do Soukupova Barandova... Vánoční speciál "Premiéra" na ně!

Paulie88

Že tomu někdo z recese prdne těch 5 * bych ještě dokázal pochopit, ale že jsou tu tací, kteří si to Soukupovo domácí video vydávané za seriál šoupli do oblíbené desítky, to už mi hlava nebere... Někteří si tu jen kvůli tomu, aby si to dali do TOP 10 seriálů založili multiúčet. Primárně bych z ČSFD nechal smazat právě tyto multy. Když už jsou tu někteří jedinci tak pošahaní, že si tuhle břečku musejí strkat do oblíbené desítky, tak ať tak učiní ve svém regulérním profilu a neschovávají se zbaběle za nové multy!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

S Premiérem mám velkej problém co se týče hodnocení ... Ke všemu se snažím přistupovat neutrálně, neházím odpady jen proto že tam hraje ten a ten a nebo že je to českej seriál či film ... U spousty českých filmů se divím hodnocením, třeba si nemůžu pomoct ale mě se líbí třeba Kameňáky , alespoň první tři :D :D a rozhodně bych je nehodnotil odpadem, protože alespoň občas jsou vážně vtipné a najde se tam něco dobrého a tak bych mohl pokračovat ...

Ale sakra Premiér? Přetrpěl jsem opravdu celé první dvě epizody, ale ani jednou jsem neměl nějakou křeč že bych se musel jen pousmát a i všechno ostatní je naprostá tragédie a humus, který třeba verbalův komentář hezky vystihuje ...

A mě prostě nedá spát , dokud tu nesmažou ty trolly a nebude to mít 0% :(

topi80

Ja nevim... Nebejt toho, ze tam musel udelat nejake ty "specialni efekty", kdyz mluvil sam se sebou, tak bych tipnul, ze to bylo zivy vysilani, podle kvality strihu, kamery a hlavne dialogu :D

topi80

topi80 (hodnocení, recenze)

BaronDevil

Náhodou, ten druhej díl... Nevím, zda vznikal druhý den anebo výrazněji dopředu. Ale pokud platí ta druhá varianta, tak tam Soukup přesně ukázal nejen to, že přesně věděl, jaké reakce po té jeho "kreaci" budou následovat, ale i to, že přesně s tímto záměrem toto veledílo i dělal.

na příspěvěk reagoval BaronDevil

Kri-kri (hodnocení, recenze)

Tak mě napadá, jak se stále všude mluví o tom, že společnost je rozdělena, tak Soukup vlastně tímto svým "seriálem" à la domácí video dokázal nemožné, opět stmelit české obyvatelstvo.:) Mám totiž dojem, že tomuhle museli dát odpad všichni, pravo, levo, kavárníci i Zemanovci. Tak kupříkladu já loni v lednu volil na hrad Zemana, ale ani to mi nijak nebrání v tom Soukupovy pořady a nyní i seriály zodpadnit. A řekl bych, že to takhle má nastavena většina zde hodnotících. Takže pokud Soukupovi šlo o to národ sjednotit, třeba i za cenu toho, že on se obětuje a znemožní se ve svém novém seriálu, pak je to frajer a účel byl splněn.:)

Kri-kri

Ja jsem shlednul dva dily cely. A dokonce druhej dil 2x, protoze jsem opravdu nemohl uverit tomu, co jsem videl a slysel :D A plne s tebou souhlasim. Mam se svym hodnocenim ODPAD naprosto ciste svedomi. I kdyz se s chuti kouknu na 3 dil, protoze u tohohle nebyt, to by me asi vazne mrzelo. V zivote jsem nevidel jediny dil vyvolenych nebo podobne kravoviny, ale predstavuju si kvalitu techhle "show" zhruba na urovni tohohle...

na příspěvěk reagoval topi80

Uživatel BaronDevil smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Co se shlédnutých minut týče, já mám čisté svědomí, na Youtube jsem shlédl celý první díl, než jsem tomu dal odpad (což většina zde hodnotících asi říct nemůže). A pokud jde o tu negativní publicitu, už jsem to zmínil i ve svém zdejším komentáři, že Soukup přesně ví, jak přilákat davy. Ale ani to nemění nic na tom, že ten pořad je na úrovni videí puberťáckých youtuberů, proto si ten odpad plně zaslouží. Já jsem ten poslední, kdo by se nechal jen tak strhnout davem (naprostou většinu celonárodně oblíbených komerčáků nemám problém zodpadnit nebo naopak národem znenáviděný počin vysoce ohodnotit), ale tady to neberu, že jdu s davem, hodnotil jsem výhradně na základě mých vlastních měřítek.

na příspěvěk reagoval BaronDevil, BaronDevil

BaronDevil

No vždyť přesně v týhle kategorii to i hodnotím. Já z toho mám samozřejmě taky prdel, ale hlavně mám prdel celkem z toho hodnocení tady. Protože nic ve zlým, ale zajímalo by mě kolik lidí tady to hodnotilo na základě jediný minuty ve stylu Hmm všichni dali odpad no tak já ho musím dát taky. Největší prča pak je, že tím jak tady z toho všichni vehementně dělají to nejhorší co kdy v dějinách kinematografie vzniklo mu vlastně dělají bombastickou reklamu, protože špatná reklama taky reklama a myslím si tak, že lidi který by třeba ani nenapadlo se na to podívat se podívají už jenom ze zvědavosti nad tím hodnocením takže tím mu tihle klikači odpadů vlastně paradoxně zvyšují sledovanost. A Soukup má nějakou kritiku na háku. On žije ve svým vlastním světě ve kterým je pevně přesvědčen, že je ten nejlepší komik moderátor a herec. Asi podobně jako je otylý Steven Seagal přesvědčen o tom, že je stále největším mistrem bojových umění, ale pravda ten byl narozdíl od Soukupa i v dřívějších dobách přesvědčivý v tom co dělal, takže tohle přirovnání asi není úplně vhodný :)

Wacoslav1

To je prave to proc tam Marcelka je - aby tam byl jeste nekdo horsi nez Soukup :D Ale pravda je, ze u tohohle dilu jsem se i zasmal. Teda ne zdaleka tomu, ze by to bylo vtipny. Ale tohle je tak blby a tak trapny, ze jsem se fakt nekolikrat zasmal nad tim, jak je to uplne debilni :D Normalne bych neveril, ze z neceho budu jeste vic v (_,_) nez z traileru na Babovresky - tam jsem citil neodolatelne nutkani si nalejt kyselinu do oci a beton do usi. Z toho mi bylo vylozene fyzicky spatne. Ale tohle je proste neskutecnej bizar - sitcom ani nahodou, ale kdyby tu byla kategorie BIZZARE, tak bych musel zmenit hodnoceni z odpadu na *****, protoze v takovej kategorii je tohle naprosto neprekonatelny.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ty woe tak ten duel Soukupa se Soukupem je fakt moc : D tohle je fakt nová vlna televizního teroru : D jasně že je to nejhorší herec a moderátor ever ale když pozoruji ten jeho zápal tu mimiku a ty kreace tak nevím proč, ale musím se smát do bezvědomí. Akorát Marcelka to dost kazí. Ta je opravdu strašná jakože fakt v pravým smyslu toho slova. Zatím co ze Soukupa a jeho herecký neschopnosti dostávám záchvaty, tak křečovitá Marcelka fakt vtipná není ani ze soucitu. No tohle se dá hodnotit fakt jenom odpadem nebo plným počtem a odpadů už je tu dost :)

na příspěvěk reagoval BaronDevil