Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 49 min (Minutáž: 22–30 min)

Diskuze

tak já mám odjakživa zažitý asi ty bloky,páč sem myslel,že sérií je 5

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

To proto, ze Futurama ma dvoje cislovani a ani jedno se neda brat za oficialni. Natocili se 4 serie, ktere ale Fox vysilal v 5 blocich, takze existuje dvoji znaceni. Bohuzel se ujalo oboje. Je v tom trochu zmatek, kazdopadne to je stejnak jedno.

byfo (hodnocení, recenze)

já myslel,že to má Prima napsaný blbě.No nic,ono je to vlastně stejně úplně jedno :)

freddy (hodnocení, recenze)

artuš: Já o tom nespekuluji, já jen říkám fakta, že Prima Cool odvysílala v rámci první série 13 dílů a pak se začala vysílat druhá série, a stejný počet dílů u první série je uveden i na anglické Wikipedii. A já se tedy řídím tím, jak to vysílá Prima, protože ta to kupuje přímo od distributora a má od něj jistě kompetentní informace o řazení jednotlivých dílů do sérií.

byfo (hodnocení, recenze)

jj,já jsem celou dobu žil v tom,že poslední díl 1. serie je o robopekle a titanik je první díl druhý série

artuš (hodnocení, recenze)

freddy: Pokud se zaregistruješ na futuramania.cz, získáš přístup do sekce futurama online, kde jsou všechny díly futuramy, seřazené podle sérií a je vnich napsáno že první série má 9 dílů.

cent

cent (hodnocení, recenze)

Originál znám (i když jsem ho viděl celkem dávno a asi jen deset dílů) a dabing považuju za vynikající. Takže teď pokračuju v češtině :)

freddy (hodnocení, recenze)

byfo: Podle Wikipedie má první série Futuramy 13 dílů, i Prima Cool odvysílala v rámci první série 13 dílů a pak navázala druhou sérií, takže v tomhle případě žádná chyba nenastala a první série má skutečně 13 dílů.

Bart16

Bart16 (hodnocení, recenze)

konečně jsem viděl futuramu v čj a musím říct,že jsem byl moc potěšenej kavlitou dabingu,plus má u mě prima i za titulky.

byfo (hodnocení, recenze)

akorát pokud teda vím,tak první řada má mít 9 dílů,ne?A tady v Čr píšou,že jich má 14

artuš (hodnocení, recenze)

Tak to je ta nejlepší zpráva od oznámení vysílání futuramy.

freddy (hodnocení, recenze)

artuš: Tak já vycházím z informací e-shopu Filmcity.cz... Tam zatím měli vždy ověřené informace, tedy alespoň jsem tam nikdy nenarazil na něco, co by nebyla pravda. A podle nich Bonton opravdu usiluje o to, aby první série vyšla ještě letos, a to s českým dabingem. A o tom, že to myslí na Filmcity vážně, svědčí i to, že už tam má Futurama svou stránku s předběžnými informacemi o českém vydání: http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=14440&TemplatesDir=dvd

artuš (hodnocení, recenze)

freddy: To není zajímavá zpráva, jestli to je pravda a bonton si jenom nedělal srandu, nebo se ji rozhodne vydat později. Tak to bude ta nej zpráva za letošní rok.

freddy (hodnocení, recenze)

Dneska jsem se dočetl, že Bonton údajně uvažuje o vydání Futuramy na DVD a usiluje o to, aby první série vyšla ještě letos. A taktéž usiluje o zakoupení práv na český dabing od Primy, aby tento dabing mohl být na originálním DVD. To je rozhodně velice zajímavá zpráva.

anderson

anderson (hodnocení, recenze)

Ja to poviem na tvrdo. Pozeral som to v roku 1999 v origináli a vobec ma to nechytilo. Ale teraz s ceskym dabingom a M. STRANSKYM ako Benderom je to BOMBA. :-) Tak si dajte pohov. Ak Vas bavi original, stahujte, ja som s dabingom spokojny a desim sa len dna ked to nadabuju po slovensky.

byfo (hodnocení, recenze)

Já nevím.....měli ho nechat jak byl.To by rovnou mohli Benderopvi říkat Ohybač :D

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

Někdo se tu ptal na Nibblera, nejsem si jisz, zda tu již padla odpověď, každopádně v češtině se jmenuje Diblík.

kostej_

kostej_ (hodnocení, recenze)

Na Zavřela jsem si nikdy nezvykl, naopak dabing Futuramy mi přijde hned od prvního dílu dobrý.

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

Zas tak špatné to podle mě nebylo. Ale to bude asi tím, že Futuramu pořádně neznám v originále. Jan Dolanský jako Fry je docela slušný a Martin Stránský (Dr. House) taky docela ujde. Horší je to se Zoidbergem, kterého mluví snad nejprovařenější dabér současnosti - Bohdan Tůma. Myslím, že nakonec si zvykneme, až se dabéři do svých postav vcítí. A jinak tu naštvanost chápu, protože něco podobného jsem zažil u Simpsonů, kdy roli Homera po geniálním Vlastimilu Bedrnovi převzal Vlastimil Zavřel a taky kolem toho bylo docela rušno. Chce to čas. A ještě něco: Vemte si, že Simpsonovi zní v angličtině taky úplně jinak.

artuš (hodnocení, recenze)

Mikesz__ff : Red Dwarf a červený trpaslík je jeden a ten samý seriál. Jinak co tu padlo ohledně dabingu k tomu už řeknu jenom máte všichni pravdu. Originál nic nepřekoná, ale buďme vděčni za to co máme.

byfo (hodnocení, recenze)

Mikesz__ff:Tak já viděl každej díl minimálně 5 krát,takže jsme zvyklej až až a taky se na Primu rád podívám :)

Carodej_pes

Carodej_pes (hodnocení, recenze)

takhle kritizovat ten dabing jen pro to, že jste zavíslí na tom originálním, je hodně ubohé, uvědomte si to. Originál znám, takže můžu posuzovat. Avšak viděl jsem jen první sérii, nejsem na něj tedy příliš zvyklý. I tak ale můžu s klidem říct, že dabing se prostě povedl. (když nebudu brát v potaz údajné chyby v překladu, ale čistě jen znění) S Dolanským to nemohli vymyslet lépe. Ostatní postavy jsou taky fajn, snad až na humra. Existují lepší dabingy (Red Dwarf, Červený trpaslík, House), ale tenhle rozhodně není tak špatný (on vlastně vůbec není špatný), aby ten seriál prima vysílala v duálním vysílání. X/

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

na druhou stranu ale znám futuramu v originále a mám jí tak rád, ale na dabing se s radostí znovu podívám, i když Bender je prostě Bender, k tomu se nedá co dodávat...je vidět, že Prima se snaží zaujmout tímhle seriálem o stošest, protože na to dělají i různé upoutávky stylu, že jejich moderátoři chodí po městě s obleky z Futuramy a ptaj se lidí, jestli je znají....já si myslím,ž e se ta snaha musí ocenit, a i když je dabing takový jaký je, furt ta snaha k nám do republiky narvat další kvalitní seriál tu je, tak proč jí ignorovat :)

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006