Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

vitac.

30. 1. 2010 - Postupem času jsem prošel okamžiky, kdy se mi některá z postaviček hodně zalíbila a měl jsem ji za nejoblíbenější z Futuramy... teď už jsem ve stádiu kdy to jsou všechny:) Nechce se mi Futuramu porovnávat se Simpsonovými a zkoumat, který ze seriálů je lepší, protože fantastické jsou oba a rukopis autorů je jasně čitelný. Takový typ televizní zábavy opravdu můžu, čtyři a půl. ()

Baki

Už je to 10 let a stále mě baví a jsem rád,když nějaký díl zapomenu, o to lepší je jen sledovat, jakoby to bylo poprvé. ()

L3G1ON4R

Mnohem pokrokovější seriál než Simpsonovi. V podání Frye, člověka z dvacátého století kryogenicky zmraženého a následně probuzeného ve třicátém století v doprovodu mutantů, robotů a všech hříček přírody. Tímto seriálem se nedá zkazit žádná zábava pro chvíle pohody... ()

hull

Pokus o "modernější" seriál než jsou Simpsonovi. Nikdy se nestane legendou, ale některé díly jsou opravdu špičkové, i když mám pokušení hodit sem raději South Park. ()

LuNaj

Tak jako většina zde přítomných jsem se k Futuramě dostal zcela náhodou. Nezažil jsem žádný boom, prostě ke mně přišel kamarád, který mi seriál doporučil jako alternativu k Simpsonům. Bohužel jsme však skončil u 3. série, neboť mi určité díly začaly trhat, přeskakovat apod. Konečně seriál vysílá Prima Cool, byť je dabovaný a na rozdíl od Simpsonů či Přátel se mi originální znění líbilo více. ()

Pai-Mei

Brannigan: I´ve found a hideous giant ape that looks exactly like Leela. Leela: It doesn´t look anithing like me. The hair is all wrong. S2E18 ()

George3110

Veľmi kvalitný seriál od tvorcov simpsonovcov ktorý zasadili do budúcnosti. Nie je to ešte tak geniálne ako Simpsonovci ale stále je to veľmi kvaltiný seriál ktorý si rád pozriem. ()

Tales

Docela zklamání, asi ve třetí sérii mě to přestalo bavit a moc sem se u toho ani nezasmál. Občas tam jsou vtipný scény, ale většina vtipnů je docela slabá. Jediná vtipná postava, u který sem se skoro pokaždý zasmál, je Zoidberg, kterej nemá zas tak moc prostoru. Bohužel. ()

avast!

,,Od společnosti, která vám přináší Simpsonovi"K tomuhle seriálu sem se dostal evolucí od Simpsonových přes Family guy až navrchol k Futuramě. Robot, kyklop, Marzanka, Dr. Krab, Jamajčan, pra-pra-.....-prasynovec a přes 3000 let starý poslíček.....hlavní postavy nad kterými se až zastavuje rozum. A příhody, které prožívají.... všechno tohle způsobilo, že sem chtě být 1000 let v budoucnosti a poslíčkem :).... filmy tomu dodaly další rozměr... jen škoda, že je jen 5 hvězd, kdyby bylo víc ani vteřinu bych neváhal. Vřele doporučuji všem věkovým kategoriím. ()

vaclaw

Simpsonovi pro ještě dospělejší. Drsnější humor a přisprostlý (ale geniální) hlášky povyšují tento seriál nad jeho předchůdce. Stejně jako Simpsonovi paroduje a zároveň vyzdvihuje život v USA, navíc o to geniálněji, že se tentokrát nejedná pouze o střet americké kultury vůči zbytku světa, ale rovnou zbytku vesmíru. Škoda jenom oproti Simpsonovým poměrně chudým počtem epizod, ale snad i to se časem zlepší. ()

Elegnor

Zvykal jsem si na to dlouho, spousta vtipů mi přišla neskutečně trapných, sem tam ovšem padly i opravdové perly.. Pořád bych našel nějaké výhrady, ale 5* si tenhle seriál nejspíš poprávu zaslouží.. ()

Vikinec

Velmi povedené "béčko" Simpsnů. Zezačátku bez chyby, ale po několika dílech se tvůrcům projevuje kyslíkový dluh a invence tak poněkud začíná kulhat. Nicméně Bender je kandidát na nesmrtelnost. Zejména v anglickém originálu. ()

ToTo4ever

Dobré zprávy vespolek. Hle! Futuramaaaa! Dalo by se říct můj 2. nejoblíbenější seriál i když si nejsem jistý, je spoustu vynikajících seriálu, ale na ně se nedívám každý den. Seriál mě pohltil a to doslova už od začátku. Frčel jsem a frčel a futurama byla dokoukaná - stále se těším na nové a nové díly. Doufám, že jich bude ještě spousta. Fry a Bender jsou prostě geniální dvojka - prostě se v nich trošku vidím :D Ano nezapomínám na ostatní - ti tam taky parádně zapadají! Jó jak miluju to prostředí, rok, všechno. Další vynikající práce pane M.G. A teď mě omluvte udělal jsem si oběd tak si musím pustit futuramu - bez ní to nejde! ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006