Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Motyuek

Většinou se snažím, aby moje komentáře byly alespoň trochu oduševnělé a vyhýbám se vkládáním dnes tolik módních anglických slovíček, ale tohle prostě nejde jinak: Bender forever!!! ()

Kinderr

Skvělá oddechovka, u které se vždy pobavím. Pro mě teda osobně koukatelné pouze anglicky s českými titulky. To co je na Prima cool za dabing je otřes a nepřijde mi to ani vtipné!Možná z důvodu, že jsem to viděla prvně anglicky. ()

Richard333

Výborný seriál kde tvůrci neznají hranici své fantazie. Jediná opravdu veliká chyba je Lela, která je opravdu vzhledem odporná a patří do kanálu odkud vylezla a to její chování je taky hrůza, třešničkou na dortu je jak vždy dělá tem zvuk, když na někoho skáče. Ale jedna věc nezkazí hodně skvělých věcí! ()

RoyBatty444

Je seriálom pre oddych a občasné zamyslenie. Čoby bolo keby túto tému otvárajú tvorcovia často aby švihnutím čarovného prútika všetko nastavili do bodu nula. A ide sa odznova. Postavy sú správne švihlé a ako pri všetkých nekonečných seriáloch ich kvalita variuje od dielu k dielu. Obľúbenú postavu ani nemám ale pár ich je z času na čas do počtu ako Amy, Zoidberg a Hermes nie je to na škodu a sporadicky zmenia chuť seriálu s vlastným dobrodružstvom. Tu je pár linkov na zaujímavé stránky http://futurama.sk/ a http://www.comedycentral.com/shows/futurama a http://futuramania.cz/ ()

dragon

Simpsonovcov to síce neprekoná ale rád sa na to pozriem kedykoľvek. Škoda že už ho zrušili, niekedy boli chvíle keď som si myslel že je to naj seriál spomedzi animákov. ()

RomanBond007

Seriál, ktorý nikoho neurazí. Bender je skvelý, Fry takisto a Farmsworth tiež.Nové série takisto ušli, no nemali ten šmrnc ako na začiatku seriálu!!! ()

mcamino

Tohle je prostě super animák, kdy se 90% času popadáte za břicho smíchy, protože zbylejch 10% lapáte po dechu. Neskutečná nálož, které splňuje vše co potřebuju, rozesmála by i mrtvýho. Super, super, super... 5* ()

tyzik

Bohužel toto není můj šálek kávy, i kdybych se kouknul na miliardu epizod nikdy se nebavím. Postavy jsou tak děsně nesympatické a celkově to působí jako nějaký nepovedený animováný film rozdělený do hrozně moc dílů. Ale tak 2 hvězdy bych dal kdyby nebylo toho příšerného dabingu tim to Prima už úplně zkazila takže proto už ta suchá 1 hvězda pardon Matte. ()

Giordi

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle seriál v některých ohledech pobavil více než Simpsonovi. Asi to bude tím, že Futurama nebyla vysílaná natolik dlouho, aby tvůrcům došly nápady. Hlavně Bender, Kiff a profesor se nezapřou. Frye ale jako hlavní postavu nesnášim, hlavně pro jeho hloupost. Škoda že už seriál skončil. Ani český dabing u seriálu mi nepřišel špatný, halvně u Bendera (Martin Stránský alias Dr. House), ale raději jsem seriál sledoval v původním znění. Styl humoru se Simpsonům v mnohém podobá, celé je to ale v daleké budoucnosti a s kosmickým námětem. ()

1denis17

Ďalší seriál z dielne Matta Groeninga. Futurama si ma získala hlavne svojím prostredím aj dejom. Pretože dej sa trochu podobá na Simpsonovcov. Každý deň sa posádka Planet Expresu vydala na hocijakú planétu v našom širokom vesmíre a to ma strašne fascinuje. Len velikánska škoda, že seriál skončil. Dúfam, že sa opäť obnoví. ()

jizvoun

Nádherný scifi svět, který autorům poskytl netušené možnosti, jak se vyblbnout, a to se jim podařilo dokonale. Podle mě lepší než simpsonovi, nicméně poslední série už trochu začínají oplývat vážností, což mi tu trochu nesedí ()

Tumbik

Skvělý seriál, ale třeba na Simpsonovi to nemá, i když jim hodně šlape na paty. Tento seriál je úplně jiný šálek kávy, než většina dnešních animáků. Jsou zde skvělé animace, skvělý humor a příběh. ()

Tom_17

Seriál mne neoslovil tolik jako Simpsnovi, ale na druhou stranu to nedokázal žádný jiný seriál. I tak je to skvělá a zábavná podívaná - 4 **** ()

bigmatko

Jediná vec ktorá ma pri Futurame mrzí je, že škončila. Veľká škoda a verím a dúfam, že ju znova privedú k životu. Je to super seriál. Pre mňa dokonca o niečo lepší ako simpsonovci. Je to bláznivé, je to scifi, je to zábavné, je to sem tam aj mierne sexi, mierne drsné, je to skvelá vízia budúcnosti. Má to všetko k tomu aby si to zaslúžilo pokračovania. ()

Kivis

Ještě hutnější a odvážnější než Simpsonovi. Takovou chtějí autoři Futuramu mít a taková skutečně je. Ale mně sedí Simpsonovi stejně o hodně víc. Futurama si mě nikdy tak nezískala, i když pár kultovních dílů si taky dokážu dát znovu a znovu. Třeba ten poslední. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006