Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

iXtr3m3

Veeeľmi slabučké tri hviezdy, ktoré dávam primárne kvôli zástupu známych tvárii, dokonca sa v jednom filme objavil nielen Sandler ale aj Stiller, čo je unikát asi. Na druhú stranu, kde sú tie skvelé časy, keď Sandler točil pecky ako Dospelákov a podobne. Ja by som si to dal. Buď nech točí krimi drámy, to mu ide, alebo nech sa vráti ku klasickým komédiám a skúsi prevetrať zažité značky. Dospelákov 3 by som si veru dal kedykoľvek. ()

Marze

Sladka nostalgicka sezoni jednohubka. Nic tu neni originalniho, ale nikdo nemusi byt originalni , aby lidi rozesmal. Sandler v minulych letech udelal vitecnou dramatickou pracu. Skoda ze nyni spoleha na beckove komedie. Ale kdyz mu Netflix plati miliony, co ma delat. Film je to detinsky. S gagy a vtipy na telo pristane uplna na dno filmoveho kose. ()

Flopik

Čakal som nenáročnú priemernú Sandlerovku a presne to som aj dostal. Väčšinou je to trápne a nie vtipné ale nájde sa pár vtipných scén, ako starké v dvojzmyslových tričkách a tak isto to má pekný koniec. Príbeh je tak isto v pohode. Je to presne ten film ktorý si pozriete poobede nedeľu v telke , možno pri ňom zaspíte a rozhodne za hodinu zabudnete. Škoda mohlo to byť lepšie. ()

Lucasion

"Marco! - Weirdo! - Marco! - Asshole!" Film, který buď budete milovat a nebo nenávidět. Já se řadím určitě k té první a pokud se k Hubiemu ještě někdy vrátím, vím, že mu klidně s čistým svědomím dám i těch pět. Chápu, proč je pro mnohé skousnout tento film. Je hloupý, má primitivní humor a Adam Sandler je prosťáček k pohledání. Ale pak je fakt, že Sandler je tady jako Hubie naprosto k sežrání, humor mě bavil od začátku do konce a ano, film je to hloupý. Neskutečně nadsazený s ujetým až absurdním humorem. Důkazem byť Hubieho termoska, která je příruční světlo, vysavač, kotvička, dalekohled a mixer na polívku. Mě je vlastně líto, proč se takovýchto filmů alá Žhavé výstřely nedělá více. Sandlerovi filmy mám moc rád a tenhle se mi vlastně moc líbil. Mě jeho humor sedne. Za mě je Hubie Halloween perfektní guilty pleasure! (80 %) ()

lykan9

Hubieho Halloween je totální kravina bez špetky soudnosti, která se tváří jako hororová komedie, ale místo toho aby byla vtipná, tak je spíš trapná a místo hororová je spíše odporná. Je však pravda, že Sandler má na svém kontě i horší kousky. Vůbec nechápu, proč se snaží zahrát typ opožděného člověka, v jeho podání to vypadá jako výsměch tomuto typu lidí a dal bych mu za to spíše po tlamě, než bych mu dával honorář. Nechápu jak tentýž herec dokáže natočit tak skvělé filmy jako Trestná lavice a Vražda na jachtě. ()

• Po záverečných titulkoch nasledujú nevydarené scény. (figis20)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021