Spider-Man: Bez domova

• USA Spider-Man: No Way Home (více)

Vůbec poprvé ve filmové historii je odhalena totožnost Spider-Mana a náš dobrý soused již nedokáže oddělit svou zodpovědnost superhrdiny od běžného života, čímž se jeho nebližší ocitnou ve velkém nebezpečí. Spider-Man požádá Doctora Strange, aby mu pomohl jeho tajemství obnovit. Kouzlo však způsobí v realitě obrovskou trhlinu, jíž do světa proniknou ti nejmocnější zloduši, kteří kdy bojovali se Spider-Manem v paralelním světě. Peter tak musí překonat svou doposud největší výzvu, která navždy změní nejen jeho budoucnost, ale i budoucnost paralelních světů. (Falcon)

Diskuze

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Dneska mně napadla ohavná myšlenka a né neni to ta myšlenka, že MJ, Happy a May jsou Mephisto. A né ani ta, že Peter je Mephisto, ale Peter nakonec o všechny příjde to kouzlo, které Strange sesla aby svět zapomněl, na to že on je Spider-man, tak všichni zapomenou kdo je vlastně Peter Parker, May, MJ, Happy, nikdo si ho nebude pamatovat, bude pro ně prostě cizí osoba. Tohle je tedy..........hnusný já vim, tak sorry za to.

dragon94

Tak to je jasný přece...by mě zajímalo stejně zda F4 a Spidey nějak propojí když to dělá stejný režisér, pořád mi ale Watts na F4 nesedí, neumí dělat akci. No a taky mě zajímá kdo natočí další díly Spidermana, bylo by super kdyby po DS 2 dostal další trilogii Spidermana Raimi

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Těším se, ale film mi připadá narvaný až až.

Má tam být Holland a Strange + Sinister Six (s jejíž členy si doufám užijeme víc než jednu akční scénu) a ještě k tomu dva předcházející Spider-Mani?

Zní to až moc dobře, nejlepší by bylo pro mě, kdyby se objevili v potitulkové scéně, navnazujíc na Spider-Verse film.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel Ratemus smazal svůj příspěvek.

janoo8

tak schválně, v souvislosti se 100+1 dalších hrozeb, které příjdou ještě v MCU do budoucna, kolikrát myslíš že to použije hm? já bych byl uplně nejraději kdyby se z Edith stal nový Ultron

Ratemus (hodnocení, recenze)

co myslíte, použije Spiderman na S6 EDITH? nebo najednou zapomene že jí má?

na příspěvěk reagoval janoo8

S3t

S3t (hodnocení, recenze)

Ratemus

Venom ma prekvapil. A rozmýšľal som či ho nevydajú, keď v Avengers má byť King in Black a Catesov Venom mu predchádza.

Knowho

Přesně tak jak říká kolega, třeba já pláštěnky od marvelu a DC už vůbec nečtu a nekupuji...dobrý filtr...jinak z tohoto doporučuji Venoma...

na příspěvěk reagoval S3t

Knowho

Nikde, já sem byl v podobné situaci, když sem na tvrdo začal kupovat komiksy. Ale místo toho abych kupoval všechno, tak sem se zaměřil jen na určité tituly a ten zbytek sem ignoroval. Jo sem tam koupím, nějaký komiks, který vybočuje z řady jako třeba Civil War, protože to je komiks, který by si podle mně, měl přečíst každý. Ale jinak kupuji svoje oblíbence a ty u kterých vím, že jejich koupě se vyplatí.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Crew včera ohlásili novinky na 4Q, z těch marvelackych vyjde Spiderman od Spencera, Venom od Catese

na příspěvěk reagoval Knowho

dragon94

ale pokuď si hru hrál na těžší obtížnost, tak si ty místa musel prolézat, protože se tam občas bylo něco, co ti pomohlo v průběhu hry. Umpřímně divím, se že sem z toho získal platinu, né že by ta hra byla nějak těžká, jen bylo otravné se vracet do míst, kde už sem milionkrát byl.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak v roce 2023 bude pět filmů a v 2024 jsou už zveřejněny čtyři data premiér....vidím to na Blada, F4, Capa 4 a co myslíte pokračování Shang chiho, Eternals a Spider-man 4

dragon94 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tohle mě na God of War neuvěřitelně vytáčelo. Atreus ti pořád říká, že byste měli jít prozkoumávat, ale prakticky kamkoliv jsi došel, tak ses zasekl, protože si něco neměl, něco neuměl atd... Takže bylo prakticky zbytečné se o nějaký průzkum snažit dokud člověk neměl dohraný hlavní příběh.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

takový to :

Hra -potřebuješ klíč

já-mám klíč

hra-potřebuješ zlatý klíč

já-mám zlatý klíč

hra-potřebuješ zlatý klíč, který na sobě diamant

já-mám zlatý klíč, který má na sobě diamant

hra-potřebuješ zlatý klíč, který na sobě diamant, ale nemá žádné zuby

já-kde ho mám najít

hra-projdi hru

já-prošel sem hru

hra-musíš ji projít ještě jednou a pak to získáš

já-wtf........co to kurva !!!! RAGE QUIT  !!!!

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Mně tedy taky občas vadí miliarda věci na mapě/světě, ale je hra od hry, takže v některých to je i relativně fajn. Nicméně nejvíc mi vadí ty otazníky, vykřičníky, místa atd, které potřebují nějakou specifickou věc na otevření a tu věc lze získat až ke konci hry a opravdová jobovka je, když těch věcí, je víc, viz nové God of War, opravdu lahoda, si pak vzpomínat, kde co je, na co je tohle atd.

na příspěvěk reagoval dragon94

W.Dow (hodnocení, recenze)

janoo8

Mě ne, mám prostě jiný vkus na hry a miliony ikonek na mapě mě spolehlivě odradí, u zaklínače ještě budiž i když už tam jsem měla co dělat, abych to dohrála ale cyberpunk fakt ne, obzvlášť když to není zrovna jak se zdá moc dobrá hra.

janoo8 (hodnocení, recenze)

W.Dow

Jako upřímně všechny ty miliony otazníčku na té mapě baví, protože to doplňuje celkově ten svět a ten lore.

na příspěvěk reagoval W.Dow

W.Dow

Jako i mně občas zahučí, ale většinou to trvá pár vteřin, takže nic hrozivého se nekoná. I RDR2 sem zvládl dohrát, aniž bych měl u toho nějaký technický problém ze strany PS4, za to ta hra.....ta byla plná technických problémů. Jako naj ednu stranu, byl ovelcie vtipné, když se dostavník začal vznášet nad zemí, následně na to, aby do země začal třískat, jako sbíječka, ale pak si vzpomněl, jak si z té hry všichni ustříkavají a vychvalují její technický stav, a ten úsměv mně přešel.

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

Ani Strážci galaxie nepřekonali Super Maria

07.05.2023

Super Mario zdolal 1 miliardu

Super Mario zdolal 1 miliardu

01.05.2023

Snímek Super Mario Bros. ve filmu od společností Nintendo a Illumination oficiálně po 26 dnech od premiéry překonal hranici 1 miliardy dolarů. Dohromady to je 490 milionů ze Severní Ameriky a 532 ze… (více)

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (více)