Princezna z cukrárny: Zase vyměněná

• USA The Princess Switch: Switched Again (více)

Margaretinu vánoční korunovaci zkomplikují trable s láskou, a tak musí přispěchat na pomoc její dvojnice Stacy. Co ale další dvojnice – zmaří jejich plány? (Netflix)

Joe16210

Dvojka rozhodně nedosahuje kvalit prvního filmu, ale pořád je to průměrně kvalitní vánoční film. Největší chybou je možná až moc šílená zápletka a přehnaně zmateční záměny. Kdyby zůstalo jen u jedničky, asi by tím tvůrci nic nezkazili. Bojím se, že se někdy objeví trojka, ale to už by fakt byla asi bída, pokud by to mělo pokračovat se stejnou sestupnou tendencí. ()

Renie42

Tak nějak se to dalo, ale nevím proč mi tam vadila ta třetí, která do všeho přinesla chaos a nedorozumění. Ale asi o to šlo, jinak by ten příběh byl o polovinu kratší. Taky tam dýchla ta vánoční atmosféra, o to mi šlo, když jsem se na to dívala. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Veeria

Stejně jako jednička, i pokračování na vás dýchne vánoční atmosférou, na diváka se přenese příjemný pocit. Vanessa v trojroli excelentní, klobouk dolů. Velice oceňuji, že herecké obsazení je stejné jako v jedničce. Postava Fiony vnesla do filmu svěží vítr spolu s dávkou komičnosti. :) ()

Rian_witcher

Zůstali sympatičtí herci z prvního filmu, ale scénář je úplně bez nápadů a vtipu poskrovnu. Tedy pokud nepočítáme šíleně přehrávající společníky sestřenice a jejich stupidní "humor" a chování. ()

mia.com

Opet takova sladka jednohubka, ktera je velmi jednoducha a predvidatelna. Ale ta tupa trojka je celkem vtipna a opet je tu nadherna vanocni atmoska a vyzdoba. ()

AmunRa

Když funguje Vanessa Hudgens dvakrát, tak proč ne třikrát? Slabší, ale pořád koukatelné pokračování s nachlup stejnými herci. ()

GeorginaAnne

První díl překvapil, druhý se drží zuby nehty ale jo, dá se na to dívat a pořád to je dobré. Je to stále klišé, stále mi princ Edward leze na nervy ale Fiona to zabila takže Vánoce zachráněny a Vanessa Hudgens je prostě sympaťanda takže za mě dobrý 😊 ()