Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Předloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (více)

rbotjoxs

1 seria trochu odbyta comics je pritom skvely a viac krvavy, dej 2 a 3 serie je tusim domysleny a ide mimo comics, skoda, naco to vobec natahovat ked to skoncia takto.. ()

HeRoS.Au

Komiskovou predlohu jsem necet, takze hodnotim bez predsudku. Puvodne jsem dal 4 hvezdy, po posledni serii stahuju na tri. To zpracovani bylo priserny. Bez fantazie, naprosto zapomenutelny herecky vykony, zadna gradace. Celkove plochy. Urcite se s tim dalo pracovat mnohem, mnohem lepe. Zavery predchozich sezon bylo mnohem zajimavejsi. Cesky dabing snad ani nebudu zminovat, to by bylo jeste o hvezdu mene. ()

Adri.

Šla jsem s tím do toho, že to bude pojato spíše jako horor, jelikož fantasy moc nemusím, a i přesto, že to s hororem nakonec nic společného nemělo, neskutečně mě to chytlo. Úžasně příjemný seriál, do jehož světa jsem se velmi ráda vracela, a to, že se s každou další sérií kvalita mírně snižovala (což je stejně u 99% všech seriálů naprosto typické), mu dokážu odpustit. Dovednosti klíčů byly zajímavé a opravdu skvěle vizuálně provedené, ale příjemní byli i herci, hudba, a nechybělo ani napětí a humor. Ano, byl to sice takový mix dětského, teen a dospělého světa, ale to mě na tom vlastně ve výsledku hodně bavilo. Plus hlavní záporačka byla opravdu boží. 90% ()