Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy (Charlize Theron) smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile (Kiki Layne) musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti. (Netflix)

sedm.1

Asi takhle, pokud by se jednalo o pilotní film k regulérnímu seriálu, možná bych uvažoval i nad sledování dalších potenciálních dílů, neboť ono navozené „highlanderovské“ téma mě zaujalo, postavy mi byly sympatické a i jejich minulost mě zajímala, nicméně, ono jde o regulérní samostatný film a pokud bych ho měl brát skutečně jen z tohoto hlediska, tak už to taková výhra není, ale to jen z jediného důvodu, to téma a těch postav je totiž tolik a zaujímají takový rozsah, že ty dvě hodiny jsou prostě strašně málo na to, aby divák měl ucelenější dojmy a při závěrečných titulkách byl opravdu spokojen. Jinak mě to ale vážně bavilo, zápletka měla spád, sem tam se dostavil i příjemně nečekaný nápad a zvrat, akce pak bylo dostatek a byla zpracována poměrně efektně a drsně, ovšem napětí a atmosféra tu chyběli, ale to v tomto případě zas až tak nevadilo, horší to ovšem bylo už s absencí jakýchkoli emocí, kdy mi to celé přišlo skutečně dost chladné a nedramatické. Herecky tu samozřejmě pak kraluje Charlize Theron, která jednak umí vážně dobře hrát a navíc je i nesmírně přitažlivá a sexy, nicméně i další herečtí představitelé jsou fajn, jen si tedy ale mohli tvůrci odpustit tu trendy korektní homosexuální příchuť, která jistě určité skupině diváků udělala radost, a já bych proti tomu rozhodně nic neměl, kdyby to tu ovšem působilo tak strašně nepatřičně. No, každopádně uvidíme do budoucna, co nabídne druhý díl, který vzhledem k závěrečné scéně jistě vznikne, takto jde zatím o velice silný průměr, kde je ovšem i dost co napravovat. ()

MsUtahraptor

Boží akce, slušný příběh, skvělé postavy, kapka romantiky dle mého gusta a pootevřená vrátka pro pokračování. Nenávistníčci se můžou jít bodnout. (Nebo rovnou dekapitovat.) ()

LuciusWlk

Možná je tady hodně skřípavých momentů a záporák tak trochu, spíše rozmazlený debílek. Ale, vlastně dosti originálně pojaté a sebevědomě odvyprávěné, byť hodně zkratkovitě. Jasně, nějak přehlížím hovadiny, typu sjezd na el. vedení, bez stožáru, nebo jak se sakra dostala na nejstřeženější základnu a ještě odjela v armádním hambí atd atd. Ale, asi stárnu a tak pohled jak Charlize Theron kosí všechny a všechno v dokonalé symfonii mě nějak rozrajcovává a tak odpouštím i výše zmíněné fauly. Ale, díky tomu, že se Netflix nebojí svěřit takové snímky neokoukaným týmům, které tak mohou růst, můžeme v budoucnu dočkati se, zajímavých projektů. Cvičení dělá Mistra. Nebo taky ne, no. ()

Kienast

Neurazí/nenadchne klasický NF průměr, na můj vkus málo akce a když se objeví není ničím originální a to je škoda. Protože když ulovíte do hlavní role Charlize, čekáte lepší výsledek.  5/10 ()

iXtr3m3

Ľahko nadpriemerný snímok, ktorý celkovým spracovaním pokrivkáva na viacerých frontách, ale čo ho vyzdvidhlo z dna priemeru až podpriemeru do nadpriemeru, tak to bol náznak mytológie, myšlienka atď. Totiž myšlienku a význam "nesmrteľných" tento film spracoval omnoho lepšie ako niekdajšia filmová aj seriálová séria Highlander. Škoda nevyužitého potenciálu, pretože to malo svoje svetlé chvíľky aj slabšie chvíľky. Netflix samozrejme tlačí cucanie rovnakých pohlaví všade kde sa dá, ale tu to zrovna nemuselo byť. Zároveň Netflix je známy svojou nekompromisnou formou, čo sa týka násilia, ale tu bolo to násilie predsa len ešte slabé a "málo krvavé". Dávam lepšie tri hviezdy a to napriek vopred očakávanému koncu, ktorý dokázal odhadnúť snáď každý, ale na druhú stranu pomohol k odpovedi na otázku "Chcel by som z tohoto sveta vidieť viac?". Ja teda áno. ()

666Carnage

Na tenhle snímek jsem se upřímně těšil. Hraje tam moje oblíbená herečka(Charlize Theron) a je to podle komiksu. Ten jsem nečetl ale rád bych to napravil. Snímek měl výhodu, že měl Charlize Theron protože ona ten film držela dost nad vodou. Zbytečně dlouhý, nepochopitelný soundtrack a hlavně málo akce. Když akce byla bylo to super ale pak přišlo 25 minut keců a furt dokola dokavaď neuběhly dvě hodiny. Je to škoda protože to mohlo být velký. Nápad je to zajímavý i když to trochu připomínalo Highlandera akorát si nemuseli usekávat hlavy. 60% ()

SpaceOdyseus

To byla bida. Nudne, hloupe, s debilnim scenarem a debilnimi dialogy, mdlymi herci a strasne nezajimavou akci. Marne premyslim, co me tam bavilo? Premisa zni skvele. To by se toho ale musel chytnout lepsi scenarista a lepsi reziser. ()

Ledkodlaq

Ani jsem nečekal, že to bude docela dobré. Tak akorát akční, jakýs takýs příběh a hajzl dostal sekerou, takže happyend. Trochu mi chyběl background příběhu, trochu holt šetřili. ()

Litvicek odpad!

Nedokoukal jsem=Odpad. Prostě nezaujalo, nezabavilo a bylo celkově těžký na to koukat. Kdybych měl Netflix, tak chápu, že by to byl obsah zdarma, u kterého bych prznil nějakou slečnu a tím pádem bych v hodnocení možná kapánek přidal. Ale bohužel.. ()

Michalechal

Jeden z pripadu, kdy to nizky hodnoceni filmu nechapu. Akcni pecka o skupine nesmrtelnejch, ktery se snazej konat dobro a zaroven se nenechat uveznit. Souboje nemaj chybu, obcas humor. Ma to dve hodky, ale ty utekly jako voda! ()

Corpsegrinder

Politicky korektní blitka která vám to v žádný scéně nezapomene připomenout. Na zajímavost námětu zapomeňte, tu nesmrtelnost nijak zajímavě nevyužijou a naopak o ní v průběhu filmu začnou přicházet, na což se jistě každej těšil až se stane... Drtivá většina postav jsou hlupáci s chováním na úrovni podprůměrnýho slasheru z 80s, jejich motivace se bezdůvodně mění a ještě se od vás čeká že přijmete fakt že Dudley z Harryho Pottera tady hraje hlavního záporáka. Od odpadu to zachraňuje jen jako vždy sympatická Charlize který tyhle drsnější role věřim čim dál tim víc. ()

Mitin

"Youngest CEO of Pharma!"... Old guard je celý jak nějaká parodie, akorát i tak hodně špatně natočená. Alespoň se jim povedlo dát tam vyvážený počet homosexuálů. ()

Prochy38

Ch. Theron skvělá, jako vždy, ale film jako je tento sama táhnout nemůže. Na mě bohužel slabší hlavní postava, ale asi i spousta trhlin ve scénáři. Ale nápad dobrý, vizuál luxusní. Super hudba a skvělá akce. ()

woodsman

dobry film jo chcel by som mat hentake schopnosti na konci scena bola asi ta kamoska co 500 rokov umiera v kuse pod vodou dufam ze bude 2 ()

Ant_Antony

Starýmu dobrýmu Highlanderovi to nesahá ani po kotníky!!! Užvaněný až hrůza, zkratkovitý a nedotažený... působí to, jako napsaný na prvním stupni, natočený z donucení k postupu na druhý stupeň základní filmové školy... ()

mira007

Charlize Theron jako vedoucí týmu nesmrtelných alá Highlander, kteří zjednávají ve světě pořádek. Story je o přijetí nové členky a zároveň o honu na tuto partu posedlým nebezpečným vědátorem. Čekal jsem čirou akční zábavu a dostala se mi nefalšovaná netlixovská nuda se spoustou rozumných řečí a přehršle politické korektnosti . Dvě hodiny (!) o ničem, dám dvě hvězdy za Charlize, pro kterou mám slabost z dob Ďáblova advokáta. ()

Zombi

Na rozdíl od jiných se mi akční scény docela líbily, je poznat, že se trochu inspirovali Wickem. Na druhou stranu žádný top to není. Jinak příběh je takový spíš úvod do toho světa, vedlejší postavy mohly být zajímavější a Charlize i když akci dává v pohodě, tak tenhle ultra vážnej mód mi neseděl. Je na tom ale znát slušná produkce, co by za to jiné akčňáky dali. Slabší 3 hvězdy. ()

Jaro_slav

Potěšilo nápadem, nenadchlo provedením. Akční závěr je zbytečnej a trochu nepřehlednej, Charlize je furt kost. 60 %. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Pokračování filmu Old Guard má scénář

Pokračování filmu Old Guard má scénář

05.07.2021

Přestože divácká odezva nebyla nijak oslnivá, Netflix byl se svojí adaptací komiksu Old Guard: Nesmrtelní poměrně spokojený. Natolik spokojený, že mu rychle odklepnul pokračování a dotlačí jej před… (více)

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

15.07.2020

Režisérka Gina Prince-Bythewood si čerstvě udělala v Hollywoodu jméno akčním snímkem Old Guard: Nesmrtelní s Charlize Theron v hlavní roli. Ten už má na Netflixu prakticky jisté pokračování, ke… (více)