Grimlok

Člověk by řekl, že film odehrávající se na ploše několika metrů čtverečních bude nuda. Ale není tomu tak. Emoce tečou proudem. Napětí by se dalo krájet. A kvůli příjemný stopáži žádný klopýtnutí v tempu. ()

martiňák

Snímek je napínavý a drží divákovu pozornost celou dobu, což je obdivuhodné když se téměř celý odehrává v jedné telefonní budce. Ovšem když skončí, musí se divák zase jednou zeptat: Proč? Proč by to celé hlavní padouch dělal, jaká by byla jeho motivace? To je poměrně nedovysvětlené a nedotažené a film to bohužel sráží na úroveň vyumělkovaného pokusu o solidní thriller, očekávání silného, napínavého a uvěřitelného příběhu, po ktrerém vás bude mrazit když půjdete kolem budky ve které zvoní telefon tak zůstala nenaplněna. ()

Hooya

Ukázkový příklad, jak točit nízkorozpočtový film. Ten těží ze svého zběsilého tempa a výborné proměny Stu Sheparda - z namistrovaného frajírka v chudáka, kterému teče do bot. Hustá atmosféra, skvělá kamera, protivné šlapky a vynikající výkon Colina Farrella. I tyto atributy zapříčinily, že se jedná o jeden z mých nejoblíbenějších thrillerů. ()

maciii

neuvěřitelná jízda... celý rozhovor jsem hltala s vykulenýma očima a našponovaná k prasknutí. Colin Farrell mě utvrdil v tom, že není jen supercharismatický krasavec, ale i výborný charakterový herec, stejně jako všichni jeho herečtí kolegové, kteří mu zdárně sekundovali. Jeden z nezapomenutelných hereckých zážitků. ()

Ondr@932

Úžasný výkon Colina Farrella a režiséra Joela Schumacher.To je podle mně mistrovské dílo natočit 78 minut na jednom místě a ještě k tomu tak opravdu napínavé. 100% ()

yamk5

Telefónna búdka je asi najarogantnejší triler aký som kedy videl, do sotva 80 minút napchať všetko potrebné, mrazivé až tuhé. A tiež opäť skvelý Colin F. Opäť klasika novodobého trileru... ()

ortoncz

Velmi dobrý thriller . Lhář a podvodník se dostane do obrovské tísně a musí jednat aby přežil on a jeho okolí. C. Farrell podal vynikající výkon. Obsazení je colkově dobré a herecké výkony tomu odpovídají. Napětí se dá kraájet a nikdo neví jak to dopadne . Jeden telefon může změnit celý život . 80% ()

Whannell

Když Šumachr netočí Batmana, točí pěkně. Tady je jasnej důkaz - osmdesát minut jsem byl umrtvenej v gauči, jen čekal, jak tohle může dopadnout; napětí vygradováno na maximum, dialogy a tempo bez chyby, Farrel podává životní výkon. Pouštěl bych tohle všem filmařům, který si nevědej rady, co s málo prachama. TOP 10 ()

1Legend1

Viděno po několika letech znovu a já musím dát plný počet. Jeden z nejlepších thrillerů, učte se! Ta atmosféra v prostoru několika metrů a prakticky s minimem pomůcek, k tomu vynikající scénář, jakoby každá věta měla svojí váhu, přiměřeně vyhrocené emoce když je to potřeba a nakonec...!SPOILER! Mě to pořád nějak nehrálo, když přivezli mrtvolu a on to byl chlápek od pizzy a už jsem byl trochu zklamaný docela nevhodným koncem, ale pak přišel na scénu pravý střelec a zakončil tohle dílo skvělým epilogem. Za mě tedy 90% ()

BaronDevil

Za malo penez, hodne muziky. Natocit film s podstate jednim hercem (je tam vice znamych tvari, ale vsichni se daji oznacit za vedlejsi role, spise epizodni), s mistem tak malym, ze se vejde i... no i do telefonni budky a udrzet s timhle vsim napeti celou stopaz, to chce opravdu velke umeni. ()

frype

Absolutne prezity zazitok od zaciatku a zdo konca...neviem ako ale bal som sa aj o svoju hlavu. Jasna ukazka ako na metri stvorcovom spravit dokonale napaty film. Ano kur*a da sa to! ()

redwik

Fakt dobré. Nečakal som takú napínavú drámu, isto nie vo filme o chlapíkovi uväznenom v telefónnej búdke. Možno keby bol film dlhší, už by to bolo moc, ale prťavých 81 minút stačilo. Colin Farrell sa mi páčil vo filme In Bruges, a aj tu bol docela fajn. A tak isto aj Forest Whitaker, to jeho ľavé oko ju hrôzostrašné, ale do filmu sa hodiace, zároveň. Ešte sme tu mali aj dobrý záver, trošičku podobný ako v Ghost Ship. Len veľmi málo mi chýbalo k piatim hviezdičkám. Colin Farrell - Stu Shepard /:/ Kiefer Sutherland - the caller /:/ Forest Whitaker - Captain Ramey /:/ Radha Mitchell - Kelly /:/ Katie Holmes - Pam /:/ Richard T. Jones - Sergeant Cole /:/ Keith Nobbs - Adam /:/ Dell Yount - Pizza Guy /:/ James MacDonald - negotiator ()

GlamourCat

Na to, jak "legendární" a "kultovní" film je, je dost nezajímavý. Pořád dokola. Chyběla ta správná atmosféra, chybělo gradování, nakonec...chybělo i nějaké smysluplné odhalení důvodu, proč právě tenhle chudák, který neprovedl nic kromě toho, že zneužíval nějakého blbečka, aby pro něj pracoval zadarmo a hodně namyšleně si vykračoval po New Yorku, by měl být další obětí, po pedofilech a jiných. Nápad na krátkou detektivku. ()

deepspace101

Proti Colinu Farrellovi v zásadě nic nemám, jen mi ten jeho obličej se dvěma chlupatými housenkami, co si hrají na honěnou, do určitých rolí nesedí. Že si telefonní budku zabral zrovna on, mi nevadí, leč Whitakerův uvážlivý policajt se skvělým postřehem a Sutherlandův psychopat s přesnou muškou ho válcovali na placku. Ostatně druhému jmenovanému k tomu stačil hlas. Film ze šedesáti procent stojí právě na jeho geniálním hlasovém výkonu, scénář je hodně primitivní (sniper se baví tím, že dusí průměrného Newyorčana ve vlastní šťávě, to je celé), neobsahuje velká odhalení ani zvraty a napínání mu kvůli předvídatelnosti (a mému nulovému zájmu, jestli milý Stu skončí s kulkou v hlavě) taky nejde, ale líbilo se mi, jak na konci s postavami naložil a co o nich (ne)prozradil. Hrátky s obrazem se mi zdály zbytečné, v těch vsuvkách se neobjevovalo nic, co bychom potřebovali vidět, spíš mě obtěžovaly. Váhám mezi dvěma a třemi hvězdičkami, nahoru zaokrouhluji za Sutherlandův škodolibý smích. ()

junxi91

Všichni arogantní a nejen mediální manažeři by potřebovali podobnou výchovnou lekci. Také jsem měl bohužel tu smůlu jich pár v životě potkat. Pěkně je potrápit, prostřelit jim ouško, donutit je se veřejně vyzpovídat ze svých prasáren a sviňáren a pak je nechat jít se slovy "pokud se nepolepšíš, tak se zase ozvu". Prostě geniální film! ()

Razzor_82

Strhující Farrellova psychologická one man show. Postupné pulsující napětí až do konce. Na Colinovi je dobře vidět strach a zpytování svědomí. Skvěle podtrženo faktem jak se během okamžiku stane z člověka vyklepaná a beznadějná loutka. Navíc s rozpočtem pouhých $13milionů. Schumacherova stísněná lahůdka. 8/10 ()

Zombo

Asi v půlce filmu jsem si uvědomil, že jsem skoro přirostl k sedadlu, jak jsem se o něj silně opíral. Přirovnal bych to k 80-timinutovému vzlétávání letadla z letištní dráhy. Schumacher ukázal po depresivními 8 mm a slabší Českou spojkou, že je pořád machr na thrillery. Výrazně k tomu dopomohl pečlivý střih, kombinace dvou a více "telefonních" obrazů, výkony a v případě Sutherlanda hlasy herců a samozřejmě dokonalý scénář. Kdo by řekl, že děj, odehrávající se v podstatě na jednom místě, bude tak neuvěřitelně napínavý... ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor