Trescha

Byla jednou jedna ulice a v té ulici telefonní budka a v té budce chlap který nechce ven,nebo snad nemůže.....?;-) Opravdu strhující vysokonapěťový thriller,nacpaný na minimální prostor jedné ulice.Colin Farrell odvádí to nejlepší co snad umí a Katie Holmes je opět nádhernáá;-) ()

Peršanka

Jedna hvězda za Foresta Whitakera. Protože už jsem to chtěla vypnout. Scény s Erosenkami děsně rozeřvané, cesta filmem k závěru předlouhá. ()

Naby

Super natočený film. Rozhodně tomu nechybí originalita a napětí. Je to trošku na způsob Saw, nebyl jsi hodný, tak budeš mít problém.... ()

jakes

Dajte Schumacherovi balik a on vyplodi zvratenost ako Fantom opery alebo Batman a Robin. Dajte mu drobne a ukaze vam diamant typu Volny pad alebo Telefonna budka. Jedna z najsilnejsich Farrelovych roli, dokonala rezia a na drate Jack Bauer ... sliape to do plnych od zaciatku do posledneho zaberu. Za 12 dni vyprodukovat takyto skvost - to sa len tak nevidi. PS: Jednobunkovci, ktori tomuto filmu dali 3 a menej, to museli vidiet v dabingu + reklamy + a urcite maju v profile Superstar a Big Brother. My ostatni mame radi dobre filmy. ()

james11

Něco tak napínavého se jen tak nevidí. A když už ano, tak se děj musí přesouvat z místa namísto, aby si pořád udržel diváka. Temuto filmu stačí ale jen jedna telefonní budka a dokáže bavit na celou hodinu. ()

cocaine

Fakt parádní důkaz toho, že když má někdo super nápad, tak se dá natočit strhující film i za "pár" kaček a bez nějakýho velkýho humbuku a speciálních efektů kolem. Jasně něco málo přes 4*. ()

chatwenna

Naprosto strhující, mám pocit, že jsem za těch osmdesát minut ani jednou nemrkla. Dlouho mě takhle film nepotěšil, naposledy to byl snad Nepřítel státu. Trošku mě mrzí závěr, mohl být trochu mystičtější nebo více psychologický, ale i tak jsem nadmíru spokojená. Colinovi jsem žrala každé slovo, fantastická kamera, hudba.... Prostě 99%. ()

surprise

No v podstatě ptákovina. Nicméně v rovině podobenství si někdo hraje na Boha a donutí profesionálního lháře k přiznání svých pravých myšlenek. Jen před nabitou puškou, kterou neváhám použít člověk začne mluvit pravdu, že ano. Ve skutečnosti však co nakonec dotyčný přiznává je tak banální, že by to nikoho ani nezajímalo. A nezajímalo to ani mě. ()

Kašák

Ideální společník pro rychlé zahnání nudy. Colin Farrell coby vychytralý "agent" a přímo děsivý hlas Kiefera Sutherlanda. The Phone Booth má všechno, co má správný thriller obsahovat; napětí, atmosféru, pořádného záporáka i skvělé rozuzlení. ()

Loganberry

Výborná konverzačka s nečekaným koncem, která mi velice zpříjemnila čekání na manchesterské letišti, kdy všechny lety byly zpožděny. Chvíli mi i přišlo, že přítomným spolucestujícím je líto, že používám sluchátka a oni neslyší zvuk. Nicméně - vzhledem k vysoké frekvenci slova "fuck" v tomto filmu by to asi v odletové hale nebylo úplně košer pustit zvuk nahlas, vzhledem k přítomným dětem. (Ačkoli v tomto směru nemám o slovníku mládeže a "děteže" iluze.) ()

lapatata

Colin Farrell zahrál skvěle. Je to skvělý námět, zpracování mi přišlo takové televizní. Ale dívat se na to určitě dá. ()

Scooby..

Je uctihodné co lze zvládnout na jednom rohu ulice v telefoní budce. Parádně vymyšlený, skvěle zahraný a napínavý. ()

P@\/EL

Vynikající thriller, který je důkazem toho, že na malém prostoru se dá natočit strhující film. Film nabídne jasně nalajnovaný, přímočarý děj, jenž si drží vysoký standard a rozhodně neztrácí tempo. Líbil se mi přístup hlavního padoucha, který má svůj plán přesně do detatilu promyšlený a perfektně zmáknutý, takže Stu se zdá být ve výchozí situaci téměř bezmocný. ()

Ma_tes1

Sice jsem film tento viděl poprvé teprve před nedávnem, ale musím říct, že to byla další moje skvělá filmová zkušenost. Podle mě by hned několik lidí od shlédnutí tohoto filmu odradil fakt, že film vznikl za pár dní a odehrává se vlastně v jedné telefonní budce. I mně se to zprvu nezdálo, navíc nemám Collina příliš v lásce. No, ale když jsem se nakonec odhodlal a na film se podíval, musel jsem uznat, že je to pro mě vůbec jeden z nejlepších thrillerů, který si získá mnoho diváckých fanoušků. A i já jsem se mezi ně zařadil. ()

tchuck

Nikdy jsem si nedělal žebříčky filmů, v nichž by některý film stál s přehledem v čele, neboť rozdíl mezi onou smetánkou nikdy nebyl natolik propastný, aby toto pořadí jednoznačně určil. Jednou to však přijít muselo a stalo se, vítr přivál Telefonní budku. Ne, nepovažuji ji za nejlepší film - takový titul já neznám, - ovšem jedno nej si ode mne přece jen odnesla. S čistým trikem můžu říct, že jsem nikdy nebyl u nějakého filmu tolik napjatý. Co víc má umocnit tuto skutečnost, než fakt, že scény nesrší výbuchy, postavy neprocestují půl světa, film se nezařadil na špici nejdražších snímků všech dob a přesto je to fantastický thriller. Není monumentální. Není grandiózní. Není efektní. Na nic si nehraje, je prostě dobrý. ()

Standey

Další z režijních klenotů Joela Schumachera... Vynikající nápad... Skvělý scénář... Parádní herecký koncert Colina Farrella... A to vše v jedné telefonní budce..:-))) Prostě paráda!!! ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor