kitushka

Všechco co jsem o tomto filmu chtěla napsat, už bylo napsáno. Řeknu jen, že mi skoro celý film neustále bušilo zrychleně srdce a že jsem tajně doufala, aby ten záporák byl Kevin Spacey. ()

U.Tarare

Colin zahrál dobře, ale hlas samotného snipera K. Shuterlanda mě zaujal mnohem víc. Celková doba filmu je také velký plus. I do tohoto dílka se ale chybička vloudila, neustálé přebíjení zbraně bez vystřelení postrádá logiku... ()

ssfan

Oceňuju kvality filmařů, kteří dokázali prakticky na jedné ulici natočit takový thriller. Sice jsem po těch 86% tady na csfd čekal trochu víc, ale stejně jsem se bavil velmi dobře. Vynikající je zejména Colin Farell, který táhne celý film. Má to sice jen hodinu a čtvrt, ale rozhodně se jedná o kvalitní thriller, který stojí zato vidět. 85% ()

HomeAlone

Nikdy ba som nepovedal ze film odohravajuci sa takmer len v telefonnej budke moze byt az taka pecka . Schumacher dokonalo stupnuje napätie , vyvolava dokonalu tiesnivu atmosferu a aj napriek tomu ze som si nikdy nenasiel cestu k Farrelovi , ktoreho sice povazujem za dobreho herca ale nie za oblubeneho , tak tu hra ako o zivot , do slova a do pismena ()

jenik71

Stuart udělá úplně obyčejnou věc - zvedne sluchátko v telefonní budce. A během okamžiku se mu tím totálně změní život .... Miluji nápadité scénáře a tohle je přesně můj šálek kávy. Doslova na jednom čtverečním metru se odehrává téměř celý děj. Ve všech směrech originální thriller, u kterého mi bylo toho sebevědomého frajera Stua skoro až líto. Předčilo to moje očekávání a tyto psychologické šachy mohu jen a jen vřele doporučit. Skvělé !!! ()

jefff

Dobře natočené. Zajímavé a režijně výborně zpracované. Rozhodně jeden z nejlepších filmů pana Schumachera. Komorní, jednoduché, ale o to lepší. ()

tommmy89

Táto vecička mi silno evokuje Prozrazení / Brake, kde bola obeť v stiesnenom priestore počas celého filmu a až na konci sa dej rozuzluje (dostáva ku koreňu veci) a záver je "psychologicky" zakončený. Preto som ani neočakával potenciálnu smrť pravého páchateľa, pretože ten v takomto filme neumiera. Keby som už niečo podobné nevidel, asi by som dal vyššie hodnotenie. Ale inak dosť dobrý film, odporúčam :) P.S.: Malé plus za New Yorkské ulice, len škoda, že ich nenatočili viac. 3* ()

Hollohlaway

Tenhle kousek se mi dlouho vyhýbal , ač jsem o něm věděl. Prostě jen to nikdy nedopadlo. A ejhle , dlouhý podzimní večer , nedostatek invence, a bum. Něco to chtělo a já si vzpomněl na tohle vysoko hodnocené dílo. A rovnou řeknu , že jsem zklamán. CF herecky výborně , to nemohu popřít. Ale tolik vychvalované napětí se nějak nedostavilo. Ač nálada byla budována slušně , a jen vlezl do budky , rozjelo se to... Ovšem nějak po půlhodině žvanění kdy jsem ocenil atmosféru bezmoci a strachu hlavního hrdiny , jsem pořád čekal co dál... A nic. Žádná další střelba , vše dopadlo tak nějak komorně, originální způsob jak se z toho dostane nepřišel a záporáka nechytli. Kde je nějaký zvrat? Čekal jsem mazanou fintu fň a houby. Takže herecky dobře a hlavní zápletka muže v budce ok , zbytek je prostě zklamání. Konec jsem čekal úplně jinak. ()

giovanni3

Skvělé psychologické drama. Jedna budka, jeden střelec, super scénář znamená skvělý film. Koncovka mne zklamala, ač poslední minuty to trošku napravily. Nechávám na silné 4z5 ()

Looser

Na to jak je film krátky je až neskutečně dobrý. Colin rulez. Schumacher po dlouhé době zase natočil nadprůměrný film. ()

ondrech

Kamera: Mathew Libatique ...... skvělá práce, důkaz, že film nepotřebuje ani čas, ani kdovikolik penez... 13 milionu pise mandes, ale nekde jsem cetl, ze to bylo pod milion, nevim. Od scenare, pres herecky vykon Colina Farrella, po režii a hlavně kameru Mathew Libatique je to dokonalost! Prilet z vesmíru, prulet ulicemi new yorku, prilet k budce...divam se na to znova a rikam si - nejdokonalejsi kamera, jakou jsem kdy videl. ()

FIBO

Všechny dobrý a smysluplný komentáře tu už padly, tenhle film je prostě mazec. Oproti jinejm, obdobnejm filmům se vcítíte do filmu a uvěříte úplně všemu co uvidíte. Je navíc zvláštní, že na DVD píšou pouze jako bonus comment režíséra a když si disk pustíte, zjistíte, že je tam i nemalej dokument z natáčení a nějaký to zajímavý povídání. ()

Hortenzia

kto by to bol povedal,že film odohrávajúci sa v jednej blbej telefónnej búdke vás môže doslova pohltiť...fantastický herecký výkon colina farella a výborný scenár,ktorý zaujímavým spôsobom nazerá na americký spôsob života (minimálne na jednu jeho časť) ()

Zemi11

Díval jsem se na novu a kvůli třetí reklamě běheh jedné hodiny jsem porjížděl televizní stanice. Znáte to, jen tak to probliknout, aby pauza utekla co možná nejrychleji. Na HBO vysílali Telefoní budku a já už nedokázal přepnout zpátky. Celý film jsem si kladl otázku, jak tohle může skončit. Byl jsem v neustálém napětí. Měl jsem potřebu do děje zasáhnout a zápletku vyřešit. Prostě emoce - bez nich by mě život nebavil! ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor